Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt költetek a...

Mennyi pénzt költetek a kicsitekre havi lebontásban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 15:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolót kérdezem. 10.000 Ft-ból mennyit költesz pelenkára, popsitörlőre, tisztálkodására, ruhára?
2009. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha te 10000 koltesz havonta akkor gratulalok neked.Nekem csak a pelenka,es a popsitrolo jon ki ennyibol.Elmondhatnad a titkot.
2009. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
A tízezres vagyok.:)Pelenka 2 csomag(nekünk átlag 5-6 darab pelus elég egy napra,és nem hagyom kakiban úszni...) igyekszem akciósat venni, kuponokat kihasználni, popsitörlő 4*80-as sokáig elég. Popsikrémet nem használunk (gyönyörű a bőre,persze van itthon popsikrém is) fürdetőt 3-at vettem eddig, amit a vízbe teszek+ gyógyszertári fürdető havi egy. ( mennyi kell arra a csöpp testre?)Egy doboz gyógyszertári testápoló( megjegyzem igen jó). Tápszert nem veszek(szopik), kajáit igyekszem én főzni-ritkán kap üvegest is, sőt babajoghurtot is veszek neki )4 doboz tejpép 2000 forint. Vizet forralok neki. Ruhát nem sokat veszek. Ami épp szükséges. Igaz azért örököltünk is ezt-azt. Épp elegendő ruhája van. Mindig van mit felvenni.:) Mosok-vasalok, mosok-vasalok. Lehet, hogy az egyik hónapban többet költök 2000-el, de nem érzem úgy, hogy hiányozna valami. És Ő sem. Drága játékok helyett, bolondozunk, hancúrozunk. Egy műanyag flakonnal is jól el lehet játszani. További szépet Nektek!
2009. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Az Off-os vagyok.Egyetértek veled,kb.ugyanezeket írtam le én is.Mindenki maga dönti el,hogy mire költ,természetesen nem irigylem senkitől,egész egyszerűen máshogy gondolkodunk.
2009. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Így van. De legalább nem vagyok egyedül.:) Mondjuk szerintem többen vagyunk akik így gondoljuk és így tesszük. És nem a szegénység végett...
2009. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Utolsónak,utolsó előtti.Mi 50-60 költünk négyünkre! kajára.Lehet hülyén hangzik,de nálunk a negyedik a kutya és mivel nem kistestű,(Német Dog)simán 1 személynek számít a kajája amit veszünk és főzök neki :-) Senki nem szenved hiányt semmiben.
2009. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Kíváncsiságom miatt írtam a kérdést,összehasonlítás képpen a saját kiadásainkkal.Háááát,bizony akárhogyan is számoltam,nálam is 30000 ft körül jön ki....

Vidéken élünk,faluban.A mi környékünkön sincsen sajnos turi,tehát én is új ruhácskákat veszek a picinek.

Pelus,tápszer pótlásként,kozmetikumok,egy-egy játék mindig kell,ezek alapvető dolgok.

Köszi mégegyszer!

2009. máj. 20. 08:01
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Pffú, hát nem mondom szép kis listák vannak néhány embernél!

Persze én is azt mondom, hogy mindenkinek szíve joga arra költeni, amire akar. Én is összeszámoltam és olyan 20ezer körül van. De ez az összeg is csak a pelusból(5000ft) és a tápszerből(12000)áll. Ruhát ritkán veszek, mert van egy pár, mindig kicsit nagyobbat veszek, hogy tovább jó legyen. És nem vettem meg én sem a turit, hisz olyan gyorsan nőnek, fölösleges a drágább. Bár mi még csak 5 hónaposak leszünk, így nekünk még csak most fogy el az ajándék Johnson fürdető(2-öt kaptunk), és Rossmannban vettem neki 600ft-ért. Ott vásároltam be legutóbb popsitörlőből is 3000ft-ért vettem 12*80-db-os saját márkásat, mert tökéletesen beválik. Játék még nem nagyon érdekli, így nem is nagyon van neki. Sokkal jobban lefoglalja, hogy hátról hasra forduljon és ott szórakozgasson. Szerintem teljesen felesleges annyi játék, így hamar meg fog unni mindent és már kiskortól arra lesz ösztönözve, hogy mindig mindent megkap és nem fog semmit sem megbecsülni. De ez csak egy gondolat és mindenki csinálja belátása szerint.

2009. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
31%

Ezek szerint igaza van a kormánynak. Ha egyeseknek telik babakekszekre, babadesszertekre és nem akármilyenekre, mert a gyerek "válogatós", apa nem sajnálja a fürdetőt, nem eszeik a gyerek otthonit, czak babételt.... Mi kiemelt övezetben lakunk, Budaörsön, nem szegény környék..., de még nem jutott eszembe, hogy ha a gyerek trikója kissé kibolyhosodik, akkor már nem veszi fel többet. Tipikus magyar mentalitás! Sokkal tehetősebb országokban jobban megnézik mire költik a pénzt.

Van itt még mitt lekopasztani a népről, ha csak egy baba havi 50 0000 ezer!

2009. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
mit
2009. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!