Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja? Popsitörlő...

Ugye nem lesz baja? Popsitörlőt majszolt.

Figyelt kérdés
6,5 hónapos fiam, fogalmam sincs hogy honnan, de szerzett egy popsitörlőt, és azt tömködte a szájába, kb 3 percig, mire észrevettem. Ugye nem lesz baja?
2011. dec. 22. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
nem lesz ne aggodj:) Bogi is ki szokta venni a tartobol addig arcot töröl vele mig én amásikkal a popsiját
2011. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem :) Olyan anyagból vannak, hogy nem lehet belőle leszakítani/kiharapni sem még egy picike darabot sem.

Amivel meg be van itatva, az meg bababarát.

Amúgy meg nem akarlak elkeseríteni, de még lesz pár húzása :D zsírkréta, ceruza, papír, zsepi....stb..stb. Ezek sajnos elkerülhetetlenek

hós anyukája

2011. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
15
2011. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
detto 15 hós
2011. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, ne aggódj! Az én unokahugaim imádták a popsitörlőt "enni". Mindig kiszívták belőle a nedvességet, ha meg tudták kaparintani :)
2011. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
16 hós, kislány, ő is szeret popsitörlő kendőt enni, igyekszem mindig elvenni tőle, de van, hogy kicselez.
2011. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom imádja az ízét. Ha törlöm a száját, rögtön nyalogatja, meg kapná be. De a papírtörlőt nem, csak a popsitörlő ízlik ennyire. :D
2011. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én lányok rendszeresen "eszi".

Ő is a nedvességet szívja ki belőle.

Nem szeretem, de kénytelen vagyok hagyni, mert így legalább nyugton van, míg törlöm a fenekét. Másképp elszalad. Hónapok óta ezt csinálja, eddig nem volt tőle baja. :)

2011. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt is van egy rajongó : [link]


Az én fiam is szereti. Szerintem nem lesz tőle bajuk.

2011. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!