Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hete kezdtük a hozzátáplálás...

2 hete kezdtük a hozzátáplálást. Azóta nincs kaki, csak kúppal, és akkor se mindig! Mindent próbáltam már. Más babánál volt így?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, mi lesz így?
2009. máj. 18. 22:33
 1/10 A kérdező kommentje:
De tényleg... lázmérő, laevolac, kamillatea cukrosan, szilva, őszi, paraffin csepp....már csak szélcső. ill beöntés maradt ki, de ezeket nem is akarom.... dokik csak nyugtatnak, majd jobb lesz... félek, mi lesz, ha bélcsavarodást kap? (anyatejes)
2009. máj. 18. 22:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtad, milyen idős a picid?

Ha elmúlt már 6 hónapos vagy közelit hozzá, akkor adhatsz neki bébijoghurtot, almásat vagy őszibarackosat. Az meginditja a székletét. Nem kell majd kúpozni a popsiját.

Vigyázzatok rá!

Üdv.

2009. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az éhgyomorra 1dl frissen csavart narancslevet próbáltad már?Az én fiamnak ez hozta rendbe a székletét.
2009. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
6 hós. köszi!!!
2009. máj. 18. 22:49
 5/10 A kérdező kommentje:
narancslevet lehet 6 hósan? (6 és fél)
2009. máj. 18. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

hogyan, mivel kezdted a hozzátáplálást?

anyatejes babánál a hozzátáplálás almalével kezdődik, és kb 1 hétig nem is kaphat mást, a második héten kaphat almapürét, aztán burgonya, répa

mindez napi egyszer, az ötödik héttől napi kétszer

ha ezt betartod, nem lehet székrekedése

2009. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is narancslevet szoktam keverni a hamijába, amikor székrekedése van, és tényleg segít. Lehet 6 hósan, csak először óvatosan. Asszem a pari is jó rá.
2009. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kaki mi sárgabarack üvegeset eszünk, amennyi csak jól esik. És te is ehetsz sok paradicsomosat, hátha. Az almát szerintem hagyjátok, jöhet a barack.
2009. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha almával kedtetek,akkor lehet az a bűnős,mert hasfogó hatása lehet!Narancslevet viszont tényleg adhatsz neki,nekünk a doktornőnk is ajánlotta már 4 hós korban is.
2009. máj. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

8 hónapos a kisfiam, én bármit adhatam neki nem volt széklete. Adok neki minden nap 100 ml sötétre fözött kamilla teát cukrosan és ez nálunk bevált.

Nekünk a doktornénink azt mondta hogy 6 hónapos korától lehet neki adni danon joghourtot. Pénzben jóval olcsobb mint a baby joghourt. Hátha nektek az segít.

2009. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!