Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 és fél hónapos kisfiamnak 6...

9 és fél hónapos kisfiamnak 6 foga van és pár napja az a szokása, hogy belém harap. Miért harap? Jön a foga megint, talán ezért?

Figyelt kérdés
Már tiszta kék folt vagyok, hiába tolom el magamtól és mondom hogy fáj, annál jobban csinálja. Nektek volt ilyen? Miért csinálja és hogy szoktathatnám le erről?
2009. máj. 18. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Minél jobban tiltod neki, annál jobban csinálja. Tapasztaltam én is. A lányomnak 2 hónapos kora óta jönnek a fogai. Most 14 hónapos és 16 foga van, de amikor felemelem, akkor akkorát harap a vállamba, hogy én is tiszta kék folt vagyok.

Amikor mondom, hogy nem szabad, mert fáj annál jobban csinálja.

Én is csak reménykedek, hogy hamarosan kinövi és valami mást talál ki, amivel esetleg fájdalmat okozhat.

Kellemes babázást! Jó gyógyulást!:))))

2009. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a 8 hónapos kisfiam az 1 szem fogával az államat harapja és kétoldalt tépi a hajamat:)))

Én csak nevetek rajta és hagyom hadd élvezze:)) Igaz ha így haladunk tovább hajam nem sok lesz:))

2009. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!