Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csőrös pohár. Na de milyet?

Csőrös pohár. Na de milyet?

Figyelt kérdés
6 hónapos babának milyen csőrös poharat vegyek? Nem akarom cumisüvegre szoktatni, pohárból pedig nem iszik.
2011. dec. 19. 13:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmire gondoltam. Ez jó?

2011. dec. 19. 13:14
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy inkább ez?

2011. dec. 19. 13:17
 3/12 krisztivan ***** válasza:
Olyat vegyél neki amit direkt 6 hósoknak van,mert a többi nagyon nagy(sok víz fér bele) és nem fogja elbírni.Plusz még a csőre is inkább puhább legyen(ne kemény műanyag).Kisfiamnak a tommee tippee vált be.De attól még jók lehetnek ezek is:-))
2011. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk Dm-es babylove van ami Nüby valójában és széles fejű szilikonos.Ebből csak 8 hós korától iszik, mert nyomta az orrát.

Vettem a Rossmannban Babydreamet ami szintén Nüby, de keskenyebb fejű és szintén szilikonos.7 hós korában vettem, első próbálkozástól szépen iszik belőle.A műanyag fejűt nem fogadta el egyáltalán, mert az hasonlít legkevésbé az anyai mellre, vagy akár a sima cumisüvegre.A lányom tápszeres volt így ismerte a cumisüveget kezdettől.

Én azt javaslom, hogy legelőször puha fejű szilikonossal kezdj, később jöhet a műanyag.

11,5 hós kiscsaj anyuja

2011. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ismerem, amiket linkeltél, de elsőre mi is olyat vettünk, aminek puha volt a csőre, és azt ügyesebben tudta szívni.

Mi vettünk Avent varázsitatót, és egész jó volt, de a Tommee Tippees is jó.

Ha pedig poharat szeretnél, akkor a lehető legkisebb pohárral próbálkozz, aminek nem széles a szája. (felespohár, kávéspohár) Ezekből ügyesebben isznak a babák, mert "belefér" a szájukba.

2011. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Linkelnétek nekem légyszi, hogy milyen van nektek? Köszi!
2011. dec. 19. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk nem tudom h olyan van-e mint a második linkeden, én épp a minimanóban vettem a sima mam cumisüvegünkhöz itatócsőrt, puha csőr, szerintem a cumisüveg meg a csőr valószínűleg így együtt olyan mint a linkeden:


[link]


imádja.


ezek után bepróbálkoztam vele avent csőrös pohárral, ennek kemény a csőre, ezt nem szereti.


Szerintem kétesélyes, h bármelyik bejön, vagy épp az ellenkezője. Tudom, nem segítettem ezzel, de tényleg gyerekfüggő, én próbáltam rábírni az eladót, h nyilatkozzon melyiket viszik a legtöbben, de azt mondta, talán az aventet, mert az aventnek jó a marketingje, reklamálni nem ment vissza senki.

mindenképpen 6hósnak valót vegyél (150-160ml)hogy elbírja és a szelepesekből csak akkor jön ha szívja, az első linkemen lévőben nincs szelep, ha elborul, ázik minden, de látod, ő ezt szereti.

2011. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem sikerült a link. A fiamnak ilyen van, 4,5 hós és tud belőle inni (csak kipróbáltam a múltkor:))

2011. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tommee Tippee:

[link]


Avent varázsitató (puha csőrrel)

[link]


Avent varázsitató (kemény csőrű későbbre):

[link]

2011. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,én csak azt kérdezném,hogy a tomme tippeesnek puha-e a csőrrésze? Egyszer fogtam olyat,de emlékeim szerint az nem volt puha,bár nem műanyag volt. Abból nem akartak az én babáim sem inni, azóta én mással nem próbálkoztam. Szóval akkor milyen is a puha csőrű? Tényleg puha vagy csak azért mondják rá,mert nem műanyag? Bocs az offért!
2011. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!