Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám elfogadni az...

Hogyan tudnám elfogadni az anyósomat?

Figyelt kérdés

Sajnos alkohol problémái is vannak, illetve mindemellett valami van az agyával is. Mióta megvan a pici babánk, egyszerűen rosszul vagyok tőle ha már meglátom. Az ő házában élünk, (de nem él velünk), és így úgy érzem, hogy én igazán nem mondhatom meg, hogy terhes ha minden nap szinte ugyanabban az időpontban megjelenik nálunk. Van kulcsa is, de a párom szólt neki, hogyha zárva van az ajtó,akkor ne törje már ránk!

Amúgy nem bántott, persze megvannak neki is a szép beszólásai, de azokat még tudom kezelni.De sajnos mégis lassan teljesen kész leszek tőle!!!Más is van hasonló cipőben? Ja, és persze a gyereket "szereti", de a kutyájának amire mi vigyázunk, több kaját vett már, mint bármi mást, amit a picurnak eddig hozott.


2009. máj. 18. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk, amikor bejelentettük, hogy babát szeretnénk, az volt a reakciója: "Ti döntitek el, hogy mikor döntitek magatokat anyagi nyomorba."

Na most, ezek után, felőlem akármennyire édeleghet is, meg a gyereknek is, egyszerűen minden mozdulatától rosszul vagyok. Szerencsére párom mellém áll, és érti, hogy miért vagyok rosszul tőle.

Amúgy egyáltalán nem dőltünk anyagi nyomorba, természetesen.

Elejtettem egy olyan mondatot, hogy jövőre csináljuk a következőt. Reakció: "Igeeeen?! Nem ment el a kedveeeeed?!" Na, ettől én behányok.


8 hetes tündéri kislány anyukája

2009. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem ez a probléma!Nagyon örült,hogy jön a baba!Persze mivel az apósomnak elektronikai vállalkozása van,sok mindent adott nekünk(hűtő,tv,mosógép!Nekem inkább az a problémám,hogy úgy szeretném majd nevelni,ahogy nekem jól esik és ragaszkodva az elveimhez így is lesz!Viszont jönnek a hülye tanácsok,amitől a hátamon feláll a szőr!nem tudom,hogy mondjam meg neki,hogy nem kell elmagyaráznia,hogy mit egyen majd a pár hónapos gyerekem,mert én nem fogom édességeken tartani 5 éves koráig!(Ugyanis a férjem és az öccse is édességeken nőttek fel,alig ismerve a főtt kajákat:S)De azt hiszem,hogy egyszer csak begurulok és nagyon meg mondom neki,hogy kinek tartogassa a hülye tanácsait!
2009. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg a párodat hogy beszéljen az Anyukájával,hogy ne zaklasson téged minden nap.
2009. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!