Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos lány babátok hány kg?

9 hónapos lány babátok hány kg?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapban semmit nem hízott a babám,alig eszik egy pár kanállal,szinte csak szopik,7600 gr,a foga miatt nem étvágytalan,mert már hetek óta nem eszik jól.
2009. máj. 18. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8100 gr volt és hozzá 75 cm.Voltak/vannak ilyen hetek nálunk is amikor alig hízik(vagy egyáltalán nem).Az,hogy szopik az nagyon jó!Mást nem kell tenned csak kóstoltasd továbbra is a kajcikat!Egy pár falat is sokat számít!
2009. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha 9 hósan csak szoptatod,és nem kap gyümölcsöt,főzeléket,akkor ne csodálkozz,hogy nem eszik rendesen és nem hízik. , ha pedig kap,akkor próbálj valami újat adni neki.

Amúgy meg minden bab más súlyú,van aki már hathósan is annyi,mint a másik 9 hósan.Nem a súly a fontos,hanem az.hogy egészságes-e ?

2009. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy szinte csak szopik mert nem nagyon akar mást elfogadni és nem azért mert én így akarom,pedig már olyan szépen kezdett enni,napközben háromszor,emellett reggel este szopi,most nem kell neki az étel,más is volt már hasonló helyzetben?nincs valami jó ötletetek?
2009. máj. 18. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém tegnap volt kilenc hónapos, és mai adat szerint 8400 gramm, 73 cm. Ő két hete hagyta abba végleg a szopizást, azóta napi négyszer (100 ml) tápszert adok neki. Főzeléket és gyümölcsöt délben kap: 100-100 grammot eszik meg egyszerre belőlük. Uzsonnára tejpépet eszik. A hozzátáplálást hat hónaposan kezdtük. Én először a tejpépet adtam neki, csak aztán tértünk át a gyümölcsökre, majd hét hónapos korától a zöldségekre. Húsos kajákat hét és fél hónapos korától kap. Szerintem semmi gond azzal, h' még sokat szoptatod. A hozzátáplálás nem mindig megy simán, az a lényeg, h' folyamatosan napirenden legyen. Majdcsak rákap az új ízekre.
2009. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem múlt héten volt 8 hónapos, 8400gr, 72 cm.

Nálunk is az elején nem nagyon akart enni, csak pár kanállal, semmi se kellett neki, de végül rávettem, adtam neki sütőtököt. Először csak egy kicsit evett belőle, de kitartó voltam, aztán azt vettem észre, hogy először megevett egy fél pohárkával, most meg már mindig 220gr főzeléket tol be ebédre, úgyhogy azt a szopit ki is tudtuk már hagyni. Próbálkozz más étellel, egy ennyi idős babának már tényleg szüksége van másra.

2009. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!