Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám nem akar...

6 hónapos babám nem akar inni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást. addig minden evés után cicizett. 3 napja már csak reggel, este akar cicizni. evés után egyáltalán nem iszik semmiből. próbáltam csőrös pohárból, cumisüvegből többfélét is kipróbáltunk, de semmi. pohárból is próbáltam, de kiverte a kezemből. mit tegyek, hogy igyon végre? se tea, víz, gyümölcslé...semmi nem kell neki:(
2009. máj. 18. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Velünk még nem fordult ilyen elö. Én is tanácstalan vagyok. Csak annyit kérdeznék, hogy evés elött probáltad itatni, hátha akkor elfogadja?
2009. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is ez van, csak az én babám 8 hónapos. Ő se fogadja el a cumisüveget, csak játszik vele. Nekem a Jana baby kis üvegesből sikerült megitatnom, mondjuk így se iszik túl sokat. Annak olyan kialakítású a teteje, hogy egyszerre csak 1 korty jön belőle. Próbált meg, hátha.
2009. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Evés előtt nem próbáltam, de nem akarom ha inna is, hogy a víztől lakjon jól vagy teljen el. a Janás üveget megpróbálom!!!! köszönöm!!
2009. máj. 18. 10:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Vizet adj neki rendes pohárból és, ha azt nem issza akkor nem szomjas!

Nem kell megijedni, nekik a babakajából is lehet elég a folyadék. Főleg a cicizés is! Néha az enyém sem ivott.

Most 11 hós

2009. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
van hogy nem kapja el a cumis üveget de én igen is betuszkolom és szívesen szik belöle mert már rég nem ívott és kell a folyadék. Szerintem a foga!
2009. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tuszkolom én naphosszat a szájába. tegnap a vizes poharat ütötte ki a kezemből. cicizni meg csak már 2x cicizik, pedig van tej, kínálom is vele sokszor. odafordul, hogy bekapja de már el is löki magától.:( kivagyok
2009. máj. 18. 10:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Bizony hogy van ilyen! Egy hónapig szenvedtem, mire végre elkezdett inni! Ő csak a baby mecsek teát isdza meg de csak langyosan:))) kinálgatsd etetések között is, egyszer csak inni fog, mert a fözikre jó szomjasak! Kitartás, próbálgatsd, volt hogy tizpercenként itattam!
2009. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen, sajnos már én szégyellem magam, h mennyiszer kínálgatom. a mecsek bébit anno szerette, kb:6-10 hetesen. azóta minden nap csinálok teát is és vizet is, de minden nap ki is öntöm,mert büdös lesz. annyi tömérdek innivalót kipróbáltam már, de semmi....na mindegy nem adom fel:)
2009. máj. 18. 11:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne csináld a mecsek teát töményre, csak egy kicsit szinezd meg és kész, ugy nekem nem büdösödik. Én teszek bele pici barna nádcukrot, anélkül esélytelen, és mindig mikrózom melegre, mert szobahőn sem issza meg. KITARTÁS!
2009. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi! ebben a pillanatban csináltam neki csipkebogyót. pici barna cukrot teszek bele mindig. enélkül be sem veszi a szájába a cumisüveget. csőrös pohárról nem is beszélek inkább. azt is szívni kell csak akkor jön belőle valami. de persze ő nem szívja:(
2009. máj. 18. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!