Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák Anyukái!...

Anyatejes babák Anyukái! Mikor kezdtétek el a testmozgást fogyás céljából? Milyen gyakorlatokkal és hány perccel kezdtétek? Mennyi kilótol akartatok megszabadulni? Mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés
Asszem ennyi... :)
2009. máj. 17. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

5 kiló plusz, szobabicikli és erősítő torna, nem egész 2 hónap alatt lement.

Természetesen szoptatás abbahagyása után kezdtem csak el és nem azért mert kevesebb esetleg a tej tőle vagy mert megváltozik az íze, hanem azért mert a mozgás méregtelenít és az összes méreganyagot kiválasztja a szervezet az anyatejbe.

2009. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is el akarom már kezdeni az intenziv mozgást, de a lányom még mindig szopizik. Pedig rajtam nem csak 5 kg felesleg van.

Üdv. 14 hónapos nagylány anyuja

2009. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az úszással is rosszat teszek?
2009. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

3-4héttel a szülés után.5perccel kezdtem,10-10 gyakorlattal.lábemelés,hasizom,guggolás.nem fogyás miatt-hanem hiányzott.most is járunk baba-mama tornára.nagyon szeretjük-és jó a társaság is.

2009. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!