Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos babátokat tanítját...

7-8 hónapos babátokat tanítjátok valamire? Tud valami "mutatványt"? Ilyenekre gondolok, hogy taps, pápá, stb.

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
szerintem nem cirkuszi bohóc. Nem kell tanítani őket mutatványokra. Maguktól csinálják.
2009. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azt szeretted volna tudni, hogy ebben a korban milyen sajátosságaik vannak a gyerekeknek.

Az én kislányom ilyenkor már mondta, hogy pápá és csinálta is, tapsolt ha mondtam neki, hogy éljen-éljen, táncikolt és mondta, hogy tánci-tánci, viszont már 6 hónaposan egyedül állt. szóval nem vagyunk egyformák.

2009. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Háát, nem tudom én marhára utáltam, amikor néha rokonok megpróbálták így produkáltatni a gyerekeimet.

Én úgy voltam vele, hogy amit csinál, azt csinálja, amit akar azt nem.

2009. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekünk a védőnő mondta 5 (!) hónapos korától, hogy kezdjük el mutatni, h pápá.én sem cirkuszi majmot akarok belőle, csak nagyon érdeklődő, és figyelmes baba, és szereti, ha újdonsággal rukkolok elő neki, és imád utánozni.
2009. máj. 17. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pont ma kilenc hónapos, de csak mostanában tanult meg pá-pá-t inteni, tapsolni még nem tud. De ügyesen leveszi a kaputelefont, és a füléhez teszi, kapcsolgatja a lámpát. Ezeket mi mutattuk meg neki. Mostanában azt tanítgatjuk, h' a tárgyakat adja oda, amikor elkérjük, utána vegye vissza, vagy gurítsa vissza a labdát. Ja, és van néhány dal, amit felismer, és amire mindig táncol (persze a maga módján: lóbálja a fejét és a kis törzsét mozgatja ütemesen).
2009. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 17. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
A kutyakat szoktak mutatvanyra tanitani!
2010. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszedre meg a papagalyokat!
2010. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!