Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8hónapos babák szülei, mit...

7-8hónapos babák szülei, mit eszik a babátok már, alszik e éjszaka, miket csinál?

Figyelt kérdés
Az én lányommal még csak most kezdjük a hozzátáplálást még cicizik,mászik /hátra/felül gagyarászik egész nap,nevetgél,5 kibujt foga van!Kb.1 hónapja tök megváltozott csak én kellek neki,2.napos korától át aludta az éjszakát,most meg éjszaka sokszor felkel cicizik dobálja magát nyűglődik!7,5 hónapos a nagylány!
2009. máj. 17. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 8 hónapos. 7 hónaposan felállt, mostmár bármilyen függőleges dolog mellett feláll, lépeget kapaszkodva. ha nincs bútor, akkor mászik, így bármit elér, amit kinéz magának :)) Ő is állandóan "beszélget", a legújabb a "haggyá-agyá" amit mindenre mond. Mosolygós, vidám baba. Ő is anyatejes volt , 6 hónapos kora óta kap szilárd kaját, de azétr a legfontosabb még mindig a tejcsi neki. 1 foga van, ami 1 hónapja bújt ik. Nála is előjött a szeparációs félelem, rögtön sír, ha nem lát egy pillanatra. Egyébként nagyon apás! Ha apa itthon van, csak nála marad meg, olyankor még a tesók se jók neki. Elaludni csak velem tud. Éjjelente ő is felébred még legalább 1x, de néha többször is, ilyenkor ő is szopival alszik vissza. Minden jót Nektek!
2009. máj. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igen lassan már menni fog!Ügyes a babád! Gratula hozzá!
2009. máj. 18. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi!:)
2009. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!