Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha a babám nem...

Nagy baj ha a babám nem duplázza meg a súlyát fél éves korára?

Figyelt kérdés
3770 grammal születtet, pont ma 5 hónapos és 6760 gramm. Heti 100 grammokat hízik, így nem lesz meg fél éves korára a duplázás. Amúgy szép, arányos baba.
2009. máj. 17. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem duplázta meg a lányom.4kg-val született,6 hónapos korában volt 7 kg.Azt mondta a doki és a védőnő is,hogy nem probléma,kiegyensúlyozott nyugodt baba és nem olvas könyvet:-)Amúgy a naygobb súllyal született babának nehezebb duplázni mint aki mondjuk 3 kg körül(normál)súllyal született.Az enyém is átlagban ennyiket hízik(zott)mint a tiéd.
2009. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Az én lányom fél éves korára ugyan megduplázta a súlyát, de 1 éves korára igencsak messze van a háromszorosától. Lényeg, hogy fokozatosan ,szépen fejlődik, semmi baja.
2009. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huu, hát a lányom fél éves korára már több mint a duplája, 1 évesen pedig majdnem 4-szerese a születési súlyának és mégsem dagi, nem lusta. A magassága viszont 52 cm-ről 86-ra nőtt, ezért nem lehet észrevenni, hogy 14 kg. 3,45 kg-val született.
2009. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!