Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam 10honapos lesz. Csip,...

A babam 10honapos lesz. Csip, mar, karmol, harap mindenkit elen velem :D mirt van ez? mas babaja is csinalja? Meddig lesz ez igy?

Figyelt kérdés
mert ugye hiaba mondom h nem szabad meg nem erti :(
2009. máj. 17. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
:) Igen, normális. A kisfiam is ezt csinálja. Tegnap is úgy megharapott, azt hittem bepisilek.3 foga van, de az alsó kettő olyan éles, meg olyan erősen tud vele harapni hogy igencsak meg lehet érezni. A marásról meg a hajam tépéséről nem is beszélve :) Szerintem élvezi :)
2009. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ő 8 hós.
2009. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hű, elég korai, de ez a kishiszti korszak, amikor már rájön, hogy nem mindíg az ő akarata érvényesül. Sok türelemmel már most el kell kezdeni rávezetni, hogy vannak dolgok amiket nem , v. nem mindíg szabad. Talán ha megpróbálsz sok "rituálét" bevezetni, rájön, hogy mikor minek van itt az ideje. Remélem hamar túljuttok rajta!
2009. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jol van,akkor nem csak az en fiam ilyen kis agressziv :D

remelem hamar elmulik.Kitartas neked is.

2009. máj. 17. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 12 hónapos,nekem is harap,karmol és tépi a hajam (mással is durva!),még apa mellé sem fekhetek,mert nem viseli el,hogy oda bújok hozzá.Meg figyeltem főleg ez az állapot akkor rosszabb,mikor fáj valamije (pl.az ínye).De,ha ez elmúlik akkor nem durva.
2009. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést annó én is feltettem, de többségében csak azt a választ kaptam, hogy nem igaz, hogy nem bírom ki...

És igen, baromi kellemetlen. Én is mindig tele vagyok sebbhelyekkel. Az egész arcom, mellem, melkasom tele van sebekkel. Lányom 11 hós, és még mindig csíp, karmol, vakar mindig mindent...

CSak kitartást tudok kívánni...

Ja, és mindent kipróbáltam, a szép szót, az elvevést, a "szidást", semmi nem vált be.

2009. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a lányom is csinálta. Akkoriban olvastam egy Ranshburg Ottó könyvet, amiban azt írta, hogyilyen esetekben (mármint bármilyen hiszti) tegyek úgy mintha nem látnám. Amikor ilyen csinált én letettem, és komolyan elkezdtem körbenézni és komoly hangon kérdeztem, hogy "hol vagy kicsim?! Nem látlak!" ilyenkor odamászott, később jött, és elkapta a lábam. Ekkor ölbevettem és elmondtam neki, hogy ilyet nem szabad csinálni, sose csinálunk olyan, ami másnak fáj. Végül kapott egy puszit. 10-15 alkalom után már látszik az eredmény. Persze vissza- vissza tér a hiszti, mindig más formában, de már könnyebb kezelni.

Amúgy egy 10 hónapos megérti a hangodból, csak ilyenkor más hangszínen beszélj, és nagyon komolyan. Véletlenül se mosolyogj, és a hangod is legyen ilyenkor azonos.

Nálunk amúgy csak hajhúzás és dobálás ment, csípés harapás nem.

2009. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!