Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislányunk lesz akkor ez...

Ha kislányunk lesz akkor ez nem túl fiús szín hozzá?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, még nem tudom a babám nemét de egyelőre ez a babakocsi tetszett meg a legjobban ami árban is megfelelő lenne számunkra, csak nem tudom hog,y ha kislányunk lesz akkor ez nem túl fiús szín hozzá

Csak mert a többi szín meg nem tetszik ami lányoknak való lenne? [link]


2009. máj. 17. 13:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szép kocsi de egyetértek azzal aki azt írta h bogyósítható kerekűt vegyél, eszméletlen nehéz lesz kis helyeken bekanyarodni vele, vagy az elejét kell emelned vagy a hátulját..én is megszívtam ezt:(

Amúgy meg ha ilyen kék a kocsi tuti kisfiúnak nézik a babát:)

Nekem a fiamról maradt a kék coletto kocsink és lépten ynomon fiúnak nézik a lányomat:) Mondjuk engem nem zavar mert így legalább büszkén mondom hogy NEEEM nem kisfiú hanem LÁNY:)) Mindenképp lányt szerettünk volna:)

2009. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Több helyen is az olvasom hogy valóban sokszor praktikus a bolygósítható kerék, de pl a rossz minőségű járdákon meg a nagy kerekű fixek a jobbak, és egyelőre nem találtam olyat ami bolygósítható de minden más feltételnek is megfelel, ugyan ennyi funkciója van és árban is hasonló lenne.:O
2009. máj. 17. 15:15
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindhárom szín jó fiúnak és lánynak is.:-)
2009. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szép a kék, én is azt választanám!

Lányom van, zöld kocsit használunk:)

Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy két babakocsit is kaptunk (használtak), az egyik bolygós kerekű, a másik nem. Őszintén szólva a fix kerekűvel ami elég nagy, (baromi kényelmes a manónak)eddig fél év alatt egyszer voltam az utcán. Egyszerűen nem bírok vele kanyarodni! Ha venni kéne mindenképpen bolygósíthatót vennék, az fél kézzel lehet irányítani, ami nem hátrány egy bevásárlásnál, vagy egy nagytesóval:)

2009. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A többi tanácshoz még annyit tennék hozzá,hogy elég nehéz ez a babakocsi.Nem tudom,mennyit buszoztok,családi házban laktok-e,kell-e lépcsőzni stb.?Szerintem elsődleges szempont legyen a praktikum(persze az ár függvényében,de ezt te tudod mennyit szántok rá.) a szín és a design legyen másodlagos.
2009. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia!


Nagy színválaszték van, érdemes a színeket nézegetni. Mi Kunert VIP babakocsit vettünk! Hidd el nem bántuk meg. Olyan mint a képen látod, persze érdemes jól szétnézni. Sokat nézegettünk de erre esett a választás az ÁR/ÉRTÉK arány miatt. Szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg! A [link] oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!


Nagy színválaszték van, érdemes csemegézni. Mi Kunert VIP babakocsit vettünk! Hidd el nem bántuk meg. Olyan mint a képen látod, persze érdemes jól szétnézni. Sokat nézegettünk de erre esett a választás az ÁR/ÉRTÉK arány miatt. Szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg! A [link] oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!