Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislányunk lesz akkor ez...

Ha kislányunk lesz akkor ez nem túl fiús szín hozzá?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, még nem tudom a babám nemét de egyelőre ez a babakocsi tetszett meg a legjobban ami árban is megfelelő lenne számunkra, csak nem tudom hog,y ha kislányunk lesz akkor ez nem túl fiús szín hozzá

Csak mert a többi szín meg nem tetszik ami lányoknak való lenne? [link]


2009. máj. 17. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép színe van:) Abszolút jó fiúnak, lánynak is. :)

Nekünk zöld színű babakocsink van, és a pocakban pedig kislány lakozik:) A zöld is olyan szín, ami mindkét nemnek jó szerintem.

2009. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fiús egy bordó babakocsi? Egyébként meg életemben nem hallottam olyanról, hogy a babakocsit a baba neme alapján választanák ki. Eleve sokszor több gyereket is kiszolgál a családban, fiúkat, lányokat egymás után.
2009. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem fiús szín, nagyon szép mindkét nemű gyerkőcnek. Még mi sem tudjuk a babánk nemét, de már megvettük a babakocsit.


[link]

Ez sem kimondottan lánynak való (pedig valahogy úgy érzem, hogy kislányt hordok a szívem alatt), de jó vétel volt.


Szerintem nyugodt szívvel vedd meg, ha ez tetszik!


Boldog babavárást!

21 hetes kismama

2009. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó, lánynak is fiúnak is!
2009. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

áááááááááá,


persze rossz linket tettem be, így érthetőek a válaszok :)


[link] erre gondoltam

2009. máj. 17. 14:07
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik.Nekünk 5 hós a kisfiunk és 2 babakocsija is van,ami bordó,nekünk az tetszett:)

Ancsy

2009. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább lányos,de ahogy előttem is írák lehet hogy több gyereket is kiszolgál,akkor meg veszel egy másik színűt?Mondjuk,ha uniszexet szeretnél én a narancssárgásat venném.
2009. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekünk le kellett cserélnünk az első babakocsinkat 3 hónap után, mert nem bolygósítható az első kereke, pedig egy boltban vásárláskor nagyon jól jön. Én ezt gondolnám meg a helyedben, mert ez a babakocsi sem bolygósítható kerekű.
2009. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A legelső linken amit beraktál van egy ugyanilyen,csak narancssárga is van benne.Én azt venném,v. a kéket amit beraktál.Szerintem nem baj ha kék,de készülj fel,hogy mindenki fiúnak fogja nézni.A lányomat is annak nézték,mert farmerben,meg kék kapucnis felsőben volt 3 hónaposan a babahordóban.Pedig kifejezetten lányos a pofija.
2009. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csak a kék színű babakocsik tetszenek világos vagy sötét az mindegy.

Nekünk is kislányunk lesz.

27 hetes kismami

2009. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!