Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tea a kedvence a...

Melyik tea a kedvence a babátoknak?

Figyelt kérdés
Mennyit iszik meg belőle? Hány hós?
2009. máj. 17. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám kizárólag a hippes instant alma-citromfű teát issza meg 3 hós korától. Ami egyébként nem túl jó, mert rá is van írva, hogy cukros, tönkremehet tőle a foga. Egyébként télen nem ivott, csak nyáron melegben, kb. 1 decit nappal. De én igény szerint szoptatom, úgyhogy inkább tejet iszik.
2009. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Babus hathós mult,tápit, gyümit, fözit eszik, csak langyos baby mecsek teát hajlandó meginni kicsi nádcukorral, napi 3-4 dl az adagja.
2009. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Édeskömény tea üresen (7,5 hós a kislányom, születése óta ezt issza) kb. 100-120 ml-t iszik meg belőle.
2009. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lipton barack-csipkebogyó gyümölcstea ízesítés nélkül. Mindig ezt issza, napi kb. 3 dl-t.
2009. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! 8 hós a kislányom :-)!
2009. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak és kizárólag Hipp alma-citromfű, a többit nem hajlandó meginni. Inkább gyümölcslépárti (fele-fele arányban hígítva vízzel), a sima vizet meg egyszerűen kiköpi, akármilyen szomjas:(

6,5 hós

2009. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt: mióta ilyen meleg van, napi 4dl körül
2009. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csipkebogyót (mindegy milyen, most épp Milfordot vettem), illetve babamosolyból a csipkebogyó-hibiszkusz-kamilla keveréket. Csak a kamilla miatt nem akarom hosszabb távon adni neki a babamosolyt, csak akkor adom ezt, ha keményebb a széklete.

Kevés fruktózt kell beleraknom, egyébként nem issza meg.

3 dl-t minden nap megiszik belőle, de tegnap előtt elfogyott 5 dl egy nap, meg is lepődtem.

Hat hónapos a fiam.

2009. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
alma-mangó hippes kb 450-500 ml málna-csipkebogyó, öszibarack ezek mind instand teák szereti még a bio vegyes gyümölcsös filteres csipkebogyó-narancs-alma, ezeket issza mennyiség mind azonos. Kékszőlő is bejönn neki eléggé változatosan isszik. üdv. 1 éves baba anyukája
2009. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Az 8 hósom 4-5 dl iszik hippes gyermekteából, csak én is váltani akarok a kamilla miatt. Vízből vagy natur teából sajnos csak 50 ml fogyott naponta, ezért váltottam hippes teára.
2009. máj. 18. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!