Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 1 éves kisfiammal?

Mit csináljak 1 éves kisfiammal?

Figyelt kérdés
Nem igazán eszi a darabos ételeket.Persze kapott már pogácsát, meg vajaskenyeret, de csak akkora falatokat hajlandó megenni, mint a kisújjam körme.Így nagyon nehezen fogunk eljutni arra a szintre, hogy jól is lakjon vele.Segítsetek mit csináljak?
2009. máj. 16. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyen cipőben járunk 13 hónapos a kisfiam,azt mondják nem kell nagyon erőltetni!Az enyém alig eszik meg pl.egy fél virslit nagyon kevés kenyérrel reggel de délután akkor már tátja a száját ,hogy adjak neki zsemlét!Arra gondoltam a férjem sem tud reggelizni lehet,hogy ez örökölhető?majd csak eljön az az idő is hogy akarnak enni!kitartás!
2009. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, az én fiammal mindent megpróbáltam de a kanalat sem fogadta el csak köpködött és hiszti volt. Egy éves koráig pürésítettem és cumiból kapta aztán hirtelen magától átállt az önálló evésre és elhagyta a cumit. Magától.
2009. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, nem tudom a ti babáitoknak mennyi foga van, de míg a kisfiamnak nem volt rágófoga addig csak icipici falatokat evett, mikor már a rágófogak kezdtek nőni szépen evett :) azt mondják addig nem szabad erőltetni míg nincs elég foga és nem érzi úgy hogy tud igazán rágni
2009. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem erőltetem még annyira.
2009. máj. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!