Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig szoptattok?

Mennyi idős koráig szoptattok?

Figyelt kérdés
A kisfiam 13 hónapos,még eszem ágában sincs leszoktatni a szopiról,meg persze Ő sem engedné,de valaki már olyan hülyén néz rám,hogy még szopizik!Meddig normális?
2009. máj. 16. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Tápszeresek jártak itt? Vagy miért pontoztak le minket, akik az egészséges anyatejjel látjuk el gyermekünket? Akik ezáltal folyamatos védőoltást kapnak, ami több mint 2000 élő sejtet tartalmaz. Gondolkodjanak már el!
2009. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én másfél éves koráig szoptattam a lányomat, utána már nem igényelte. Nemsokára megszületik a második lányunk, őt is szeretném sokáig szoptatni.

2009. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos reggel és este még szopik és néha éjjel ha megébred.És addig fogom szopiztatni amíg van tejem, nekem nem teher, sőt imádom az érzést.
2009. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
masfel evig szerettem volna. vegul ugy adodott, hogy eleg problelmas volt es keves volt a tejem, 5 honapig szopiztunk.
2009. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!:)
2009. máj. 18. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!