Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig szoptattok?

Mennyi idős koráig szoptattok?

Figyelt kérdés
A kisfiam 13 hónapos,még eszem ágában sincs leszoktatni a szopiról,meg persze Ő sem engedné,de valaki már olyan hülyén néz rám,hogy még szopizik!Meddig normális?
2009. máj. 16. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Normális?! Ameddig mindkettőtöknek jólesik!

Mi már több mint 2 éve gyakoroljuk és eszünk ágában sincs abbahagyni!

További szép perceket!

2009. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

NE foglalkozz másokkal.Addig szoptass,amíg jól esik.

hó végén lesz egy éves a lány,és még naponta 3szor szopik.

2009. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Egy ismerősöm kislánya 1 hónappal idősebb nálunk,és Ő már nem szoptat!Ilyen hülyeséget mond,hogy "egy év szoptatás után elszívja a gyerek a mi agyunkat"Hát gondoltam már hülyébb nem lehet ennél,hogy ilyet mond!
2009. máj. 16. 22:22
 4/15 Manió ***** válasza:
100%

Irigyellek! Nekem sajnos elappadt a tejem, így csak 2,5hónapos koráig szopott a kislányom.

Örülj neki, hogy még van tejed, addig szoptasd amíg van, és persze amíg ő igényli!

Élvezd, kívánok szép perceket nektek!

2009. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző komenttel!Nekem is apad a tejem sajnos!pedig nagyon szeretnék még szoptatni!(most 4,5 hónapos a babó) Örülj, hogy van tejed és szoptass, amíg csak tudsz!Másokra meg ne hallgass!
2009. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz volt nekem az elején a szoptatás,nem volt elég neki vagy legalábbis úgy gondoltam,akkor vettem is neki anyatajet,hogy tudjam neki pótolni!DE most ennyi ésszel biztos vagyok benne,hogy ha kevésnek érezném minden órában szopiztatnám,hogy tbb termelődjön!Most is még napközben 4-szer meg éjjel kétszer szopizik!
2009. máj. 16. 22:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 8 hós és még szopik, addig fogjuk csinálni amíg mindkettőnknek jó.
2009. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
17 hónapos a kislányom, még szopizik. Néz is rám furán a védőnő, de hálistennek ne ő mondja meg, meddig is szoptassak :-))) Ne érdekeljen senki más csak magatok!!!
2009. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Rám is furcsán néznek! :-) A nagylányom 2 éves, a kicsi meg 3 hónapos, és szopiznak mind a ketten! :-D

Ne hallgass senkire, örülj az így együtt töltött perceknek, később majd hiányozni fog! Amíg mindketten boldogok vagytok, és jól érzitek magatokat közben, addig semilyen okostojás kedvéért le ne mondjatok róla!

Ne érezd egy percig se kellemetlenül magadat miatta, hanem inkább legyél rá büszke! Sok anyuka mit meg nem adna érte, hogy szoptatni tudjon!

Sok boldog összebújást kívánok még Nektek!

2009. máj. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
21 hónapos koráig szopott a fiam, magától elhagyta a cicit.
2009. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!