Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, tudom, nem ide való...

Anyukák, tudom, nem ide való kérdés, de ha van, bőrkanapétokat hogyan ápoljátok?

Figyelt kérdés
van nekem is gyermekem, és most vettünk egy világos vaj színű bőrkanapét, nagyon szép, nagyon tetszik

2011. dec. 12. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ugyan anyuka, de bőrkanapém van :D

Tisztítani samponos kefével szoktam, ez gyönyörűen kitisztítja a kis réseket is, ahova majd beleül a kosz, utána sima nedves ronggyal áttörlöm, hogy lejöjjön az összes samponmaradvány. Elég hosszadalmas művelet sajna.

Utána babaolajjal kenem át, ettől szép fénye lesz, és nem repedezik ki. Úgy szoktam, hogy jó bőven adok neki az olajból, és utána kb. egy napig nem használjuk, hogy be tudja szívni. Az olajozást negyedévente ajánlott ismételni, kefével átmosni csak igény szerint kell, átlagos használat mellett évente elég.

2011. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja egyébként lehet kapni speciálisan bőrgarnitúratisztító készletet, nyilván az még jobb lenne neki, de 10 ezer forint és csak egy vagy két alkalomra elég, szerintem az rablás.
2011. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó minőségű popsitörlővel törlöm át hetente.
2011. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hetente-kéthetente popsitörlővel áttörlöm. 2-3 havonta pedig bőrápolóval átkenem. A rossmann-ban vettem, elég jó minőségű. Bár azt mondják, hogy a Lidl-s W5 bőrápoló a legjobb. Nem nagy befektetés a garnitúrához képest.
2011. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!