Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tejpépet adok az hízlal?

Ha tejpépet adok az hízlal?

Figyelt kérdés
Elég dagi a kicsim, de délutánonként szoktam egy kis tejpépet keverni a gyümihez, hogy azért legyen egy picit táplálóbb a kaja. De azért nem szeretnék túlhízlalt babát.7.5 hós és 8.35kg.
2009. máj. 16. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
szerintem nem dagi a babád. legalábbis az adatai alapján. egyébként ha átalussza az éjszakát, akkor nem muszáj tejpépet adnod neki, próbáld meg hogy csak simán gyümit adsz délután. ha így is pihen egész éjjel, akkor az a tápanyag nem szükséges neki. a tejpép hasonló összetételű mint a tápszer, viszont jobban eltelít, laktatóbb. ezt látod abból is, hogy mennyi kalóriát tartalmaz.
2009. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos a fiam és 8.70kg és semmi dagi nics rajta
2009. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem alussza ét az éjszakát, emitt adok neki délután tejpépet. Annak a reményében, hogy egyszer majd én is aludni fogok. :) De nem szeretném túlhízlalni.
2009. máj. 16. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te babád dagi,akkor az enyém 4hónaposan 8kg-val????szerintem egyáltalán nem dagi!én is tejpépet adok neki 2hete,hátha átaludná az éjszakát,de eddig nem sikerült,ugyanúgy ébred egyszer,kétszer!szerintem a tejem is van olyan laktató,mint a sinlac pép!ezen a héten már csak 180at hízott,eddig meg 300akat!a védőnő szerint most már ennyiket híznak csak!
2009. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vettem észre,hogy hízlalna,lányom is kap napi 2x.8500 gramm,9 hó.
2009. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sinlac tejpeppel semmi gond,az izesitettek mar cukrosabbak.Minket visszafogtak vele,mert 1100g-ot hiztunk 1 honap alatt.Miota csak a sinlacot adom neki,persze nem naponta,azota 570g.ot hiztunk.A gyumi magaban is taplalo,ha megfelelo mennyiseget adsz belole.En 190-200g gyumit adok neki uzsira.7hosak vagyunk es 8200g.
2009. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!