Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpép fog vagy hajt? Miért...

A tejpép fog vagy hajt? Miért nem ajánlják, hogy a tejpépet adjuk a babáknak, hízlal vagy nem egészséges?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább fog,de ha a babád nem érzékeny rá,akkor semmit nem tesz,csak eltölti a pocakját.

Azért mondják,hogy ne adják,mert tejport is tartalmaz...

Mennyi idös a babád??

Nekem kapott a lányom is,és most a fiam is szereti.

2010. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
9 hónapos, köszi a választ.
2010. aug. 27. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem még senki nem mondta, hogy ne adjam a gyerekemnek. Szereti is, egészséges is, semmilyen hatása nincs a székletére, és jó kalóriadús, de nem egészségtelenül hizlaló.
2010. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam elég vékonyka, így azt adok neki vacsorára, de ettől sem hízik.A székletére sincs hatással.Szerintem nem egészségtelen, tele van vitaminokkal.Max. annak kell vele vigyázni,akinek pufi a babája.Hat hónapos kora óta kap a fiam,most 11,5 hónapos
2010. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog nem hajt. Egészséges és a babák állt. szeretik.
2010. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mértékkel nem árt. De ha csak napi 1x kapja nem fog elhízni.
2010. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondta senki, hogy nem kéne tejpépet ennie. Azt viszont olvastam (talán a dobozukon?), hogy napi 1-2* ajánlott.
2010. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tejport tartalmaz, talán ezért nem ajánlják. és elég sokban van glutén is. én azért annyira nem gondolnám egészségesnek, nekem kicsit műkajának tűnik, kb. mint a cappuccinopor meg a zacskós leves. persze nem ennyire mű, de mégis.

az én babám egyáltalán nem eszi meg, se magában se gyümölccsel. eddig 3 majdnem teljes dobozt adtunk a szomszéd kisfiúnak:( egyébként nekem se ízlett egyik se a 3 közül.

2010. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!