Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szentkirály ásványvizet...

A szentkirály ásványvizet lehet adni babának? Rá van írva, hogy adható neki, de a nátrium benne 21mg/l és a többi babavíz az meg 2 mg/l körül van?

Figyelt kérdés
Ti adnátok neki? magnézium benne 26 mg/l, a Ca 63mg/l, és a HCO 400 mg/l. Rá van írva, hogy forralás nélkül adható, de félek tőle mert más babavíznél nem ilyen magas a nátrium.
2011. dec. 11. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én csak Jana vizet adtam neki, és mikor elbizonytalnodtam a többi fajtánál, akkor inkább otthon forraltam, majd 1 éves korától néha adtam neki mentesvizet.


nem írtad, hogy mennyi idős a baba?

2011. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
4hónapos
2011. dec. 11. 09:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is Janát adok neki, 5 hónapos. Ha elfogy véletlenül, akkor adtam már neki mentes szentkirályit, ez 1-2 alkalom volt.
2011. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még nem figyeltem az összetevőit, de egyelőre napi 1-2decinél többre nincs szüksége, így inkább forralt vizet csinálok.
2011. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én Hipp bébivizet adok a gyerkőcöknek születésük óta
2011. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én mindig ezt adok neki,hidd el más babavízben is van ennyi,nem lesz semmi baja,sokkal jobb,mint ha hormonokkal teli csapvízzel itatnád
2011. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is hippet vagy Janát adok neki, de a párom most ilyet hozott (sokat) csak néztem az összetevőket és ebben jóval több a nátrium és nem tudom, hogy árt-e neki. összehasonlítottam öket. viszont a csapvízre nincs rá irva, hogy mi mennyi... ez alapján meg adnám neki.
2011. dec. 11. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:
A fiam úgy 7 hós koráig kapta a Janat, azóta Szentkirályit adok neki. A feltevésed jó...a forralással nem megy ki a csapvízből a nátrium, nem hiszem, hogy a Szentkirályiban több lenne, csak arra (mint mondtad) ráírják. Szerintem nem árthat, nem sós vizet kap!:)
2011. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam születése óta csak forralt csapvizet kap, most 4 hónapos. Hipp babavizet egyszer adtam neki, de fájt tőle a hasa...
2011. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem adnék neki ennyire sós vizet. Inkább forralt lehűtött csapvíz...
2011. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!