Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódjak a kisfiam kukija...

Aggódjak a kisfiam kukija miatt? 6 hós, és csak 1,5 cm neki. Mekkorának kellene lennie? Ez összefügg azzal hogy felnőtt korára mekkora lesz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én 6,5 hósomnak sem nagyobb. Szerinted ez gond, vagy kicsinek találod? Az a baj, hogy nem tudom én sem, mekkora egy ikyen kicsi baba kukija. Másnál ez hogy van?
2009. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. ekkorának kell lennie.

Nyugi!

2009. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom én sem, hogy mekkorának kell lennie, csak tegnap írta itt egy anyuka, hogy az ő fél éves fiának kb. akkora a kukija, mint a kisujjának az utolsó 2 perce. Na ezért kezdtem el aggódni, hogy az én kisfiamnak kisebb.
2009. máj. 16. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is ugyanez a félelmem. Sok más hasonló korú babát ismerek, és nekik sokkal nagyobb, van amelyiknek 3 cm is... Max. csak attól aggódom, hogy arányaiban ekkora marad neki...
2009. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
nekünk is kb. 15 cm 6 hós de az elsö fiamnak kicsit nagyobb lehetett a fénykép alapján .
2009. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
1.5 cm :))))
2009. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kulonbozo meretu, es vastagsagu kukik leteznek! Es ne ijedj meg mar most, mert lehet tini koraig sem no sokkal tobbet.

Utanna majd hirtelen megno es megvastagszik,pont akkorara amekkorara kel!

2009. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hat honapos a fiam es tegnap en is olvastam azt a ket ujjperces valaszt. Hirtelen raneztem a ket ujjpercemre es elszornyedtem, mert az en fiamnak kozel sincs akkora, majd azzal nyugtattam magam, hogy nekem nagyon hosszu ujjaim vannak es biztos annak az anyukanak rovidebbek, ezert van ekkora elteres. Akkor ezek szerint mas is megakadt annal a valasznal. :D (Elhiszem, hogy a babajanak akkora van es lehet, hogy anyuka ujja nem is rovid, nem belekotni akarok.)

Szoval: a fiam merete eleg valtozo, atlalaban olyan 2 cm korul van, pisiles elott a duplajara no, meleg vizes furdes utan ulo helyzetben meg szinte visszacsuszik a zacsiba.

Szerintem ez normalis, en nem aggodom.

2009. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam :)
2009. máj. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!