Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszvesz-es, vaterás, turis...

Teszvesz-es, vaterás, turis anyukák! Mi az amiből soha nem vesztek használtat?

Figyelt kérdés
Mi az a dolog amiből nem engedtek és nem adjátok rá használtan a babátokra?
2011. dec. 9. 20:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Cipőből nem veszek használtat. De teszen és vaterán már nem nagyon veszek semmit, mert többször volt csúnya a ruha, mint szép. Inkább turi. Viszont manapság már ott is olyan árak vannak, hogy majdhogynem újonnan is ugyan annyiba kerül.
2011. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hát én nem vagyok anya de fehérneműt és zoknit nem vennék használtat
2011. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Cipőt soha,meg majd ha eljön az ideje(még pelusos),akkor bugyit sem fogok használtan venni neki...
2011. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Zokni és cipő. Ezt nem szívesen vennék használtat. Pici babának bugyi ugyse igen kell. Meg én inkább csereberélnék. Vannak turik ahol megveszik az ilyesmit vagy ki lehet cserélni és akkor nem kell 2hetente ruhát venni.
2011. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bodyt sosem vennék neki használtan. Meg harisnyát is újakat veszek. Nadrágot, pulóvert szoktam neki turiban venni. 8 hós a lányom.
2011. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondom, hogy mit veszek használtan:

póló, pulcsi, nadrág. Kabát, sapka, sál, kesztyű, overál.


Amit NEM veszek SOHA használtan: zokni, alsónemű, body, cipő.

2011. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

én már lassan semmit sem, mert az utóbbi 4 esetben folyamatosan pórul jártam a cuccokkal... képen mindig sokkal szebb.:S


amúgy alsóneműt sose veszek. Cipőt már vettem, alig használtat.

2011. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

cipő, autósülés, babakocsi

(cipőből tesóra adom majd az általunk használtat, csak idegenét nem.)

2011. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Cipőből sosem vennék használtat, sőt, tesóét sem adnám rá. Más a láb boltozatuk, hiába tesók... Bugyit sem fogok venni használtan, és zoknit sem szoktam.
2011. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ruhát a teszen veszek:)Még csak egyszer csalódtam de akkor nagyon megszivattak,az viszont babakocsi volt.Amit nem vennék az fehérnemű,body,cipő és használt babakocsit illetve autós gyerekülést sem.Mást minden további nélkül.
2011. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!