Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma folyik az orrocskája,...

Ma folyik az orrocskája, lehet, hogy jön a foga? Folyamatosan nyöszörög. Nem lázas, és a doki is látta. Nincs semmi gond. Elvileg? ! 7 hós

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 hós volt ababám, amikor azt hittem, hogy meg fázott, mert folyt az orra, tüsszögött, köhécselt. Kétségbe esve elvittem a dokihoz,hogy beteg a gyerek. Ő azt mondt, hogy a foga miatt van ez, nincs semmi baja a gyereknek.
2009. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon érdkes nekünk is szívni kellett az orrát de csak reggel volt benne és ki is bujt a foga
2009. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik lánykám minden egyes fogacska kibújása 38 fokos lázzal kezdődött rá két napra áttörte az ínyét.Első baba lévén mindig doktornénihez rohantunk a 9. alkalom után már az ajtóban megjegyeztük biztos,hogy a fogacskája, de azért nézzék meg.20 fogig így jutottunk el.
2009. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!