Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjam neki vissza a cumit?

Adjam neki vissza a cumit?

Figyelt kérdés
Egyéves kisfiam nemrég még cumizott, de csak elalváskor kellett neki, amúgy szerencsére nem. Megfázott, nem kapott levegőt az orrán, így kiköpte a cumit, egy hét alatt gyógyult meg, ekkorra leszokott a cumiról az orrdugulás miatt. Mostanában a száját kezdte el szopizni akkor, mikor álmosodik, nem baj ez? Adjam neki vissza a cumit? Nem sír érte, semmi ilyesmi, az ujját sem szpopja soha, csak szopizza az alsó ajkát.
2009. máj. 15. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem adnám vissza,késöbb nehezebb leszoktatni
2009. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem adnám neki vissza, ha végre leszokott róla. Én a 7 hetes babámnak se adok. Ha nem hiányzik neki, szerintem örülj, hogy egy gonddal kevesebb, de tényleg. Ha három évesen veszed el tőle, akkor is lehet, hogy ugyanígy szopizná az alsó ajkát. Nem?
2009. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, ő az első babám :) nem akarom visszadni igazából, örülök, hogy sosem volt egy nagy cumis, csak a szájszopizás nem tudom, hogy jó-e, szokásos-e. Amúgy nem elvettem tőle a cumit, csak kiköpte, tehát nem kellett már neki, így eltettük. :)
2009. máj. 15. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

az én héthetesem a hüvelykujját szopja, olyan édes :) engem aztán nem zavar. régen sem volt cumi, valahogy mégsincs tele az utca ujjszopó emberekkel :D

15:45ös voltam megint:)

2009. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, hamarosan abbahagyja, nem kell neki visszaadni a cumit. A fiam 2,5 évesen hagyta el a cumit, ez után 2 hétig a fogát csikorgatta, de abbahagyta. Ez csak kiegészítő tevékenység neki, hamarosan abbahagyja.
2009. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyuék mesélték, szerencsések voltak velem, mert én nem akartam cumizni :D 1 évesen már ne add neki vissza!
2009. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15:45ös megint :D úgy látszik, vannak olyan ostoba emberek, akik szerint a cumi nélküli babák gázok. már csak a lepontozásból gyanítom. :) csak gratulálni szeretnék a felfogásához, sok ilyen szép eszmét kívánok neki! :)
2009. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia.Az en nagy lanyom 4 eves koraig cumizott,mivel en is elkovettem azt a hibat,hogy 2 evesen egy meghuléskor o is letette de en visszaadtam neki.4 évesen holyagoshimlos volt es akkor letette nehogy a cumi helye megmaradjon a szaja korul.Aztan mikor meggyogyult kerte de en mondtam hogy mar eldobtam.Megertette szerencsere.Amugy a kisebbik lanyom sosem cumizott.Az ujjat szopta 4 honapos koraig,akkor kibujtak az elsé fogacskai es mar azt sem szopja.
2009. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!