Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves körüli babád vissza...

Féléves körüli babád vissza tudja már rakni a szájába a cumit?

Figyelt kérdés
Az enyém mindig az oldalát akarja bekapni, szórakozik vele, de vissza csak véletlenül teszi normálisan a szájába.
2010. ápr. 23. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen,sőt valamelyik nap elaludt,kiesett a cumi a szájából.félretettem és cumival a szájában ébredt.
2010. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is így csinálta, aztán pár napja már egyedül rakja be a szájába. Ő most 6 és fél hónapos.
2010. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig sikerül neki.Inkább fordítva, vagy az oldalát tolja be.
2010. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokszor az oldalát meg a fülét rágja, vagy van amikor fordítva teszi be, és van hogy fordít rajta egyet. 5 és fél hós
2010. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igaz az én babámnak nincs cumija (mármint van de nem kell Neki), viszont a cumisüveget amire a fogót ráteszem, simán megfogja és a szájába veszi. 6,5 hónapos múlt. :)
2010. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az enyém már 9 hós, vissza tudja rakni régóta, de sokszor még most is fordítva rakja be, aminek alul kell lenni, az felül van, és van hogy megfordítja, de van hogy nem , és úgy cucizik tovább, annyira muris ilyenkor meg tudom zabálni :)
2010. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bár a babóm még 5 hós, ő is még előszeretettel veszi ki a szájából, nézegeti, aztán szintén az oldalát rágja, vagy épp, ahogy a szájához viszi. Csak alvás előtt szoktunk neki valamikor adni cumit, de ha nem alszik, akkor ezt csinálja.

Nekünk is Nuk van, amit nem mindegy hogy vesz a szájába, van egy mam is, valószínűleg majd mam-ra cseréljük, hogy ne legyen ilyen gond később. Van, amikor a cumit meg az ujját egyszerre akarja a szájába tenni. Ez a legmurisabb :o)

2010. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozik,de mindig fordítva.Majd rájön,hogy kell...
2010. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nálunk is leginkább elalváshoz kell vagy mikor nyűgös, de mikor kiveszi a szájából és teljesen komolya arccal nézegeti és beszél hozzá legszívesebben megzabálnám:). A cumisüveget ő is önállóan használja. Nekünk is Nuk van és ortodónikus, kíváncsi leszekk milyen lesz, ha fordítva teszi vissza.:)

Most váltottunk 2-es cumira, mikor először adtam oda neki úgy csinált, mint ha rágózna:D.

Szép napot!

2010. ápr. 24. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:
21.30-as vagyok. Mi is NUK-ot használunk, és amikor megkapta a 2-est ő is úgy csinált mintha rágózna :D :D
2010. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!