Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megérzi egy 10 hós baba hogy...

Megérzi egy 10 hós baba hogy kellemetlen dolgok fognak vele történni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sűrűn vinni kell mozgásfejlesztés,neurológus stb.Ma is vinném du,érdekes mód mindig az ilyen napokon borzalmas rosszul alszik napközben,mintha tudná megint menni kell.Máskor alszik rendesen.Szerintetek?
2009. máj. 15. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt Te ideges vagy, azt is megérezheti! Próbáld ki, hogy Te "nyugodt" vagy aznap, mi a reakció. Nálunk a tanácsadásoknál, oltásoknál volt így néha, ha én izgultam, a babám is megérezte.
2009. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem inkább azt érzi, hogy ezeken a napokon Te vagy feszültebb picit ,és ez hat a babára is.

Nálunk is ez van, ha valamire készülök...

2009. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt érzi meg, hogy mi fog történni, hanem azt, hogy te ideges vagy.

Ezért nagyon fontos, hogy rajtad soha nem látszódjon, hogy ideges vagy, félsz, mert akkor a gyerek is félni fog.

Ez olyan, mintha elesik és te nem is reagálsz, akkor feláll és továbbmegy ha rémültem felugrassz és odarohansz, akkor még másnap is fájlalni fogja a lábát.

2009. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már-már napirendszerű a rosszalvás ezeken a napokon.Köszönöm a tanácsokat!
2009. máj. 15. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!