Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatok a babámnak...

Mikortól adhatok a babámnak joghurtot?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert láttam bébiételt 6 hónapos kortól, amiben joghurt van. (Nestlé:Joghurt banánnal)
2009. máj. 15. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az üvegeseket odaadtam attól a kortól,ami rá van irva.7,5 hós a fiam,a védőnő azt mondta,már ehet natúr joghurtot,és Danonino-t.
2009. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
babáknak valót nyugodtan adhatsz 6 hótól
2009. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem úgy 10 hónapos kora előtt nemigen kellene. A különböző bolti babakajákra sokkal hamarabbi időpontot írnak, mint ahogy adni lehet. Így növelik az eladásokat, nem szabad hinni nekik. Van málnás babakaja is, ha jól emlékszem fél éves kortól, de málnát 1 éves kor alatt nem kaphat.
2009. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
De tehéntejet nem adtok, joghurtot meg igen?
2009. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A joghurt egy savanyított tejtermék, nem egyből a tehéntejjel kell hozzászoktatni a babát a tejtermékekhez. Natúr joghurtot már adhatsz 7 hónapos kortól. Természetesen, miután az alap gyümölcsöket, meg zöldségeket már eszi. Keverj bele olyan gyümölcsöt amit már evett, a fiam pl. a szilvával (üveges) nagyon szereti. Utána köv.-nek jöhet a túró 7 hónapostól, aztán később a sajt, tejföl. Így 1 éves korra eljutsz oda, hogy tehéntejet adhatsz neki. Én az ilyen Danonino és társait nem ajánlom, mert ennyi erővel adhatnál neki akármilyen gyümölcsjoghurtot is, ami tele van adalékanyagokkal. A málnát, epret meg nem a gyümölcs miatt nem ehetik sokáig a babák, hanem a magok miatt, mert azok allergizálnak.
2009. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A baba joghurt 6 hónapos kortol van.A Danont 8 hónaposan mondta a doki,de én egy évestöl adom.

A tejröl anyit csak megjegyeznek,hogy a 4 hónapos tejpépben is az van,meg a tápszerekben is amit első perctöl megkap.Egyedül a HA-ban nincs.Tejsavópor,tejpor,stb.A baba kajákban is van legtöbbségében. Mi AR/HA-t eszünk.Mi a többit nem ehettük.

2009. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elöző:11,32-es nek.
2009. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!