Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell nézni a babának...

Mit kell nézni a babának adott ásványvízen? Melyik érték nem jó, ha túl magas? Nátrium, magnézium? Hol tudnék esetleg ennek utánanézni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
babavizet vegyél, és akkor semmit nem kell nézned.
2009. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de sokkal drágább a babavíz, mint a rendes! Nem, mintha nem szeretnék neki mindent megadni, de ahol lehet spórolnék, hisz rengeteg fogy belőle, napi 1,5 másfeles üveg elfogy.

Aki esetleg tud válaszolni írjon! Köszi!

2009. máj. 15. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én forralom a vizet,születésétől fogva.Szerintem ez még talán akkor is olcsóbb,ha kell venned 1 olcsóbb vízforralót.Babavizet csak akkor veszek,ha elmegyünk valahova és elfogy a vizünk.
2009. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz. Viszont nálunk nagyon kemény a víz az értéke 18 fölött van és, ha ez nem lenne elég akkor még szörnyen büdös is, olyan mintha csak pöcegödörből jönne. Ezért nem kap csapvizet, mert én sem tudom meg inni nemhogy a picurom.
2009. máj. 15. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,az más.A keménységgel nem is lenne gond,nálunk is nagyon az.A forralás lágyít rajta,de ha büdös is...Bocsi,hogy érdemben nem tudtam segíteni.Amúgy merre laksz?
2009. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

semmi baj és azért köszi.

Somogy megye, taszár

2009. máj. 15. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályit lehet adni a babának.Ha elmult 6 hónapos már forralni sem kell.É n is azt adom a babámna,és én is Somogyban lakom,a helyzet u.a. mint nálatok.
2009. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2009. máj. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!