Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtátok, hogy az alma...

Ti tudtátok, hogy az alma hasfogó?

Figyelt kérdés
Én h*ülye adom a kicsinek már napok óta és csodálkozom, hogy mitől nincs kakis pelus.....erre ma mondja egy anyuka, hogy az hasfogó....csak gondoltam, megosztom. És persze várok ötleteket, hogy mivel keverjem az almát...
2011. dec. 6. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
kisfiamnak almapürét adtam, ha nem volt széklete, és volt hatása. Szóval némelyeknél meg pont székletet csinál.
2011. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Állítólag akkor fogja, amikor már elkezd megbarnulni. Ha azonnal adod, akkor nem. De szinte mire lereszelem az egész mennyiséget, már elkezd barnulni. De szerintem egyéni. Mint ahogy az is, hogy valamelyik felnőttnek fáj a gyomra az almától, vagy felpüffed a banántól, valamelyik meg nem.
2011. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!