Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellé német-juhász kutyát?

Baba mellé német-juhász kutyát?

Figyelt kérdés
Természetesen kint lenne a kutya.
2011. dec. 6. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon a legtöbb támadást a német juhász okozta. Alapvetően ha a kutyánál kisebb a gyerek akkor "vérszemet kap" hogy behóditsa maga alá a rangsorban. Ezért se merik magukra hagyni. a kutya szintje alá nem szabad menni. én másfajta kutyát választanék kisebb termetűt vagy késöbb vennék németet. (anyukámat német juhász harapta meg, nem szimpizek vele, sajnálom)
2011. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8-nak üzenném, hogy senki sem mondta, hogy a német juhászkutya ( mert ez nem német juhász, ugye) harci kutya lenne.Az egyik hsz-ó írt harcikutyáról.
2011. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Annyit mondanék a 11-esnek, hogy kisebb testű kutyát kevésbé ajánlom, ugyanis az egy hülyeség, hogy a német juhászkutya vérszemet kap.A kisebb testű kutyafajták előbb harapnak (tisztelet a kivételnek), mint egy nagyobb testű kutya, csak ugye azok nem tesznek akkora kárt a kis harapással, mint nagyobb társaik.De elárulom, hogy egy spániel vagy egy tacskó előbb fog megharapni akárkit is, mint mondjuk egy amstaff, vagy egy leonbergi.

És volt nekem tacskóm, az se harapott volna meg sosem senkint, mert ugye kivételek vannak, én csak nagy általánosságban beszéltem.


Kedves kérdező, nagyszerű választás ez a kutyafajta.Értelmes és könnyen tanítható, mint a juhászkutyák általában.

Rendszeresen foglalkoztatni kell a kutyát, illetve megszabni mindennek a határát.A kisgyerekkel imádni fogják egymást, amennyiben megfelelően bántok a kutyával is és a babával is.Azt azért nagyon javasolnám, bárki bármilyen kutyát választ, hogy a kiskutya szüleit, környezetét nézzük meg, nehogy esetlegesen szaporítótól vásároljunk, ahol ideggyenge ,vézenhibás kutyákat szaporítanak, mert ha ilyent sikerül kifogni, nem lesz megbízható a kutyánk, vagyis kicsirá az esély, hogy megfelelő nevelés mellett is normális legyen a kutya.

2011. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bayern26 válasza:

Én baba mellé egyáltalán nem ajánlom a németjuhászt!!!

Kiszámíthatatlan fajta.

“A kutyatámadások statisztikáiból kiderül, míg a félelmetes harci kutyák csak egy-két százalékban felelősek a támadásokért, addig a fegyelmezettnek tartott német juhász listavezető az emberre támadó ebek között.”

És ez tudja mindenki aki Német Juhasz RAJONGÓ az ezt hülyeségnek fogja tálalni.DE EZ A VALLÓSÁG

2016. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
En 2nemet juhasz kozott nottem fel, a babakocsim kozelebe nem engedtek senkit.. ha jol megneveled, nem lesz gond:)
2017. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
11-esnek uzennem, hogy engem es a testvereimet is KISKUTYA ismetlem KISKUTYA harapott meg, KISKUTYA :))))))))))
2017. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
14-es, nem a kutya a hibas hanem a gazda:):);):)):):):)) olyan butak vagytok,hogy az mar faj. Az ujsagirok hulyek, arrol meg nem hallottal? Kamuznak mert benak es mennek az olvasottsagra
2017. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!