Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? Kislányom...

Mitől lehet ez? Kislányom fogai most bújtak ki, és élei fodrosak. Miért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden baba foga ilyen, a miértjét én sem tudom. Talán, hogy könnyebben tudja az ínyt áttörni...
2009. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Recések eleinte, de a "használat" majd lekoptatja:)
2009. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó ha fodros!Még a maradó fogai is akkor jók ha ilyenek lesznek.Könnyebben töri át az ínyét.Ha már nem ilyen akkor kopnak és ha kopik akkor jobban roncsolódik is,romlik.Ha vigyáz rá és sokáig megmarad ez akkor sokáig lesznek jó fogai.Úgy hívják,hogy csipkézett fog.

Egy fogtechnikus anyuka

2009. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 29 évesen is fodros még a két alsó metszőfogam, és emlékszem rá hogy kiskoromban nézegettem a tükörben, hogy másé olyan egyenes végű, az enyém meg cakkos... Életemben egy lyukas fogam volt, az is 25 évesen lyukadt ki egy pontnyira. A kisfiamé is ilyen cakkos fog, egy hónapja bujtak ki. Remélem, igaza van a fogtechnikus anyukának és ez jó erős fogakat jelent:)
2009. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
attól recés, h még nem rágott velük annyit, hogy lekopjon egyenesre a teteje. ez olyan, mint mikor nekünk a doki fogat töm, aztán lecsiszolja, h nem legyen éles.
2009. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden tejfog recés.
2009. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :). Megnyugodtam :). Bevallom én azt hittem vmi kalciumhiány vagy ilyesmi.
2009. máj. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!