Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek a kiságyába, hogy...

Mit tehetek a kiságyába, hogy ne a "sarokban" kössön ki?

Figyelt kérdés
Fél éves kisfiam éjszakánként 6-7x felsír, mert valahogy felnyomja magát a kiságya sarkába és persze a fejére húzza a rácsvédőt. Valamit berakhatok a feje fölé, hogy ne tudjon bekúszni oda?
2009. máj. 15. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tegyél egy nagyobb kispárnát a feje fölé, vagy ha elég nagy a kiságy, formálj egy szopi párnából kiflit és azzal vedd körül a buksiját.

Nagyon aktív ez a kis fél éves lurkó. :)

2009. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babóm 5 és fél hónapos,de ő pont ellentétes irányba közlekedik az ágyban:lefelé kúszik és a lábai akadtak a rácsok közé.Én egy kis paplant hajtogattam az ágy végébe.Azóta nyugi van,eléri a lába a paplant és nincs tovább:) Ott megnyugszik és alszik.
2009. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én már levettem a rácsvédöt meg a baldh. 6hós.
2009. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha levenném a rácsvédőt, akkor beütné a fejét+beakadna a rácsok közé :) nagyon aktív baba, de hogy éjjel is...:D köszi, akkor kipróbálom, hogy odateszek a feje fölé valamit, remélem, beválik!!
2009. máj. 15. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Én babám is "tolat" éjszaka, mindig az ágy másik végében találom meg, de Nekem is ott van egy pléd összehajtva, és akkor azon a ponton megáll. Szerintem keresik a biztos, stabil pontot a nagy ágyban (mármint Nekik még nagy). Kislányom amúgy, pár hetesen még azt is csinálta, hogy oldalra kúszott és belegyúrta az arcát a rácsvédőbe, de erről már leszokott. Gondolom próbálják felidézni a méhen belüli körülményeket, mert ugye ott minden irányból szorosan körülvette őket a meleg testünk.
2009. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a rácsvédő aljára is varrtam pertlit, így nem tud alá mászni. Szintén 6 hós fiam megfordul éjjelente. Nem hasra, hanem ha dél felé van a feje, reggelre észak, vagy megáll keresztbe az ágyban. Újabban alvásnál oldalra fordul és összegömbölyödik.
2009. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nálunk is megy az oldalazás és a fúrás :) keresi a párnát, hogy oda bújhasson, belefúrja magát és úgy alszik igazán jókat :) nagyon édes, csak parázok, nehogy befulladjon. de ügyesek, tudják ők mi a jó nekik!! :)

köszönöm a válaszokat, éjjel már kipróbálunk valamit.

2009. máj. 15. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!