Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhatja a fogzás ezeket a...

Okozhatja a fogzás ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kislányom nagyon nyűgös az utóbbi napokban, kevesebbet mozgolódik, nem beszélget olyan sokat amennyit szokott, ma már nem is evett rendesen és még csak egyszer kakált az is hígabb volt ( 5-6x szokott naponta). Már most harmadjára alszik, igaz először 2 órahosszat aztán már csak kb. 45 percet. Lehet azért mert jön a foga???

3,5 hós pici lány anyukája


2009. máj. 14. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
én ahogy elolvastm arra gondoltam,hogy igen,lehet a fogzástól,aztán vettem észre,hogy 3,5 hósak vagytok,tehát nem valószínű,hogy most bukkanna ki a foga (ezt onnan is meg tudod nézni,hogy mielőtt kijönne a fogacska fehér sz ínye + látszanak a fogacskának a recéi is kibújás előtt. Szerintem nézegesd a lázát + kérdezd meg holnap a dokitokat,nehogy valami baci lappangjon benne, - szerintem az idő is teheti,hogy nyűgösebb,álmosabb
2009. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ínye már ki van fehéredve. Sokan csodálkoztak rajta, hogy ilye korán kezd el jönni a foga, még a védőnő is. De lehet tényleg ez a vacak idő is közre játszik most.
2009. máj. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!