Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől bukik megint állandóan...

Mitől bukik megint állandóan a babám? Kb. egy hete, minden evés után még egy-két órával is elég sok kaja visszajön. Okozhatja ezt fogzás, vagy megfázás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk ez akkor szokott újra előjönni, ha nem figyelek arra, hogy a cumisüvegből adott táplálékot nem félülő, vagy ülő helyzetben kapja.bár nekem azt mondta a védőnő, hogy a fogzás is okozhatja.

8hónapos baba anyukája

2009. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Rendesen megböfizteted?

Ha esetleg már forog, kúszik, akkor ez is okozhatja.

Viszont a fogzásra nem kell mindent ráfogni!

2009. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már többet mocorog, akkor lehet, hogy több visszaszalad. Az én kislányom is elég mozgékony, elég sokszor bukik. A visszabukott kaja mennyisége eléggé megtévesztő lehet, mert ebben már nem csak a kaja van, hanem emésztőnedvek is. Ha amúgy jól fejlődik, szerintem semmi baja nincs. a nagylányom is nagyon bukós volt, nem győztem állandóan öltöztetni. Miután mát szilárd kaját kapott zömében, elmúlt ez a korszaka:) Nagycsaládos
2009. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként lassan 6 hónapos lesz. Nagyon sokat mocorog,igazi örök mozgó.Akkor valószinűbb,hogy csak ez okozza?
2009. febr. 19. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!