Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúknak kell kenni popsikré...

Kisfiúknak kell kenni popsikrémmel a kukacát és a zacsit is?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma mondta, hogy Ő keni a kicsi kukacát és zacsiját is. Én még soha nem kentem be neki. Tényleg be kéne, be kell?
2009. máj. 14. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a zacsit néha nem árt bekenni, mert hát arra is csak rákerül minden. az is érzékeny bőrfelület. én az első néhány hétben kenegettem neki, most már nem. igaz most már popsikrémet is nagyon ritkán használok, csak kakik után, már 8 hós, semmi baja nem volt a bőrének sosem.

mindig csak áttörlőm törlőkendővel.

2009. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én sem kenem se a kukacot, sem a zacsit

bár volt, hogy néha picit piros volt a zacsi, akkor leápoltam

de a zacsi alatt mindig bekenem

a bőrével ezenkivűl sosem volt gond

2009. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval,én sem kentem,nagyon ritkán a zacsit,de a kukit azt nem kell.Ha piros akkor nem árt bekenni,de vékonyan.
2009. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig bekenem vékonyan, popsira meg megy a vastagabb réteg. Nekem még nem mondta senki hogy kell-e kenni vagy nem, én úgy gondolom egy vékony réteg nem árt.
2009. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!