Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 3 és fél hónapos...

A babám 3 és fél hónapos tegnap óta lázas, meg vagyok ijedve, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap de. volt 38,2, délben és este is kapott nurofent, reggelre 37,6 most 37,9 adtam megint nurofent, reggel kicsit hígabb volt a széklete, de nincs hasmenése. Tegnap és reggel is jó kedve volt, egész éjjel aludt és ma is csak enni kelt fel étvágya jó. A doki szerint valami vírus és adnom kell neki normaflort. Nem lehet hogy csak a foga, első babám nem tudom mit tegyek nagyon féltem.

Köszönöm


2009. máj. 14. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Más tünetet nem észlelsz? Ebben csak te dönthetsz. Én vártam kb. három napot - ha nem javult az állapota- elvittem másik orvoshoz. Ha nem bízol a diagnózisban, vagy az orvosodban, akkor ne hagyd annyiban. Egyébként a babák hőmérséklete max.37 fok, ez normális. Ami a babádnak volt az hőemelkedésnek számít. Figyeld a babádat és ha más tünetet észlelsz, vagy nem múlnak el a meglévő tünetek akkor menj vissza az orvoshoz, vagy keress másikat és kérj szakvéleményt tőle is a saját magad megnyugtatására.

Üdv Erika

2009. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok: Ja és persze Nurofen és Normaflore nem árt. Én is ezt alkalmazom a kicsikémnél, ha hasonló probléma van. Ne aggódj minden rendben lesz.

Erika

2009. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2009. máj. 14. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!