Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi zavarhatja ennyire az...

Mi zavarhatja ennyire az alvásban 9 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés
Én nem tudok rájönni, hogy mi lehet az oka annak, hogy éjjel ennyiszer sír (múlt éjjel volt, hogy 5-10 percenként), és fel sem ébred rá. Nem fogzik most éppen, nem beteg, szopizik éjszaka 2-szer is, nem értem miért nem tud nyugodtan aludni. (homeopátiás szereket már próbáltuk, sajnos nem segített) Már az utóbbi időben közöttünk is alszik, de nem akar jobb lenni a helyzet. Volt valakinek hasonló gondja? Esetleg az időjárás változás befolyásolhatja ilyen mértékben? Vagy vigyem el gyermek ideggyógyászatra? Hasonló cipőben járó anyukák tanácsait várom! Köszönöm előre is!
2009. máj. 14. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nálunk nem gyakori, de előfordul, hogy felsír álmában. rohanok át hozzá, hogy biztos felébredt, de alszik mozdulatlanul. fogalmam sincsen mi okozhatja, rosszat álmodhat-e. én gondoltam az időjárásra is, mert csak néha fordul elő nála, többségében viszonylag nyugodtan alszik a sok forgást leszámítva. Mondjuk tegnap oltást kapott, éjszaka fél óránként felsírt, de én ezt annak tudtam be most.
2009. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanult meg mostanában valami új mozgást: kúszás, mászás, ülés,stb? Azt mondják az okosok, hogy egy-egy ilyen fejlődési foknál a babák éjjel dolgozzák fel a tanultakat, ami gyakori ébredéssel párosulhat és ez bizony eltarthat pár napig.
2009. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!