Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mindig csinosban van...

Babátok mindig csinosban van otthon is?

Figyelt kérdés

Mindig egyből átöltöztetitek,ha lesz egy foltocska a

ruhán?


2009. máj. 14. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az én lánykám nincs itthon csinosban.Mondjuk amikor picike volt akkor igen, de most hogy már kúszik mászik nem adok rá csak itthoni ruhát.Mert ha itthon is szépbe öltöztetném nem lenne csini ruhája az utcára.És ha foltos lett a póló hát istenem, én nem öltöztetem át max ha át is ázott.

Üdv

2009. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de nem ám:-) akkor egész nap öltöztetném:-) folyton foltos. eszik, azzal is összekeni magát. aztán utána játszik, de tuti, hogy "színes" a nyála még fél óráig. aztán egy óra múlva bukik egy kicsit, mert hempereg állandóan:-) ki bírná ezt? az én fiam rugiban van itthon a legtöbbször. tescoban veszem ezeket, és nem sajnálom, hogy nem jön ki a folt belőle, mert éppen sárgarépát kent bele:-) ráadom néhányszor, aztán megy a kukába a ruha, ha nagyon nem jön ki belőle. a szép ruhákra vigyázunk, mert azokat el szeretném tenni a kistesónak, vagy akárkinek a családban, ha szükség lesz rá. de ezek a tescos ruhák ugyan jó anyagúak, egész strapabíróak, de azért évekig nem fogja bírni az anyaguk úgysem.
2009. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
igen, de elsődleges szempont, hogy kényelmes, és a hőmérsékletnek megfelelő legyen
2009. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itthon játszósban van, első a kényelem! + állandóan öltöztethetném, mert lebukja, leeszi a ruháit.
2009. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hós a babám, rengeteget bukik. Ma 2x bekakált, 3x lehányta megát úgy hogy át is ázott, szóval 6. ruha van ma rajta. Mindig szép ruhát veszek, de abból is a szebb utcainak van kinevezve. Próbáltam előkét ráadni, de sokszor azon is túl folyik a buki, a az ujját szopizza, így a ruha újja is mindig elázik.
2009. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itthon jatszosba van,mert kuszik,maszik es folyik a nyala.
2009. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a kislányomra amikor eszik adok egy 2-3 számmal nagyobb rugdalózót ,azt kenheti össze-vissza, így evés után lekapom róla és marad a csini ruha.
2009. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ.
2009. máj. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!