Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok babakocsit?

Meddig használtatok babakocsit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szia, nekem 10 hónaposan tanult meg járni a kislányom, igaz akkor még bizonytalanul.Másfél éves koráig. 17 hetes kismama.
2009. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én az elsővel 1,5 éves koráig,nem akart benn tovább megmaradni,és jól lehetett vele gyalogolni.A második már elmúlt 2 éves még használtuk,Ő nagyon szeretett benne utazni.A harmadik még nincs 1 éves,majd meglátjuk.Addig használjuk ameddig kényelmes és jó nekünk.Amíg a baba szeret benne lenni,én nagyon szeretem benne tologatni.
2009. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
A nagyobb gyerekem 16 hónapos volt, mikor megszületett a tesó, ekkortól gyalogolt, esetleg, ha nagyon elfáradt felült a tesója napellenzőjére. A második fiamnál az egyszerű esernyőre csukható babakocsit 2,5 éves koráig használtuk. Ő kicsit lusta :))
2009. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
11 hónaposan elindult a fiam,és azóta bele se lehet ültetni:-)))))
2009. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
18 hónapos a fiam amíg babakocsival mentünk ki minden nap. most áttértünk a biciglire. de heti egyszer vagy kétszer még babakocsizunk, ha sok helyre kell mennem. de nem hisztizik benne. még ő hamar elfárad a gyaloglásban.
2009. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!