Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor folyamatosan...

Most akkor folyamatosan etetni kell a babákat?

Figyelt kérdés
Ma volt itt a védőnő, aki mondta, h 5x kell főétkezés, ezen felül a gyümölcsöt külön kínáljam étkezések között. Kicsikém fél 7-kor kel, este pedig fél 7-kor alszik el. Hogy fér bele ennyi étkezés? Ti hogy csináljátok? Ja, és 7 hós a drágám!
2009. máj. 14. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ nem ez ztem úgy vn hogy reggei tizórai( ez lehet gyümi) ebéd, uzsi (ez is lehet gyümi vagy egyik kisétkezés gyümi akkor az uzsi vmi más) és vacsora.


És tenném hozzá hogy az én fiam 8-9 hós korától, köszöni 4zer eszik egy nap. 5re sehogy nem tudom rávenni...

2009. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 etetésnél több sehogyan nem fér bele.És nem is enne többet a babám.Szépen fejlődik nem kicsi a súlya.Nekünk a gyümölcs is étkezés.Kap hozzá mindig valamit,kekszet vagy babapiskótát.Vannak olyan gyerekek akik keveset esznek egyszerre és többször egy nap.Az én lányom normál adagokat eszik és 5x,de előfordult már az is,hogy csak 4x.
2009. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi. eddig nálunk is a gyümi külön étkezés volt, gyakran péppel , tápival, keksszel, stb...már azt hittem, rosszul csinálok valamit.
2009. máj. 14. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk is jött ilyenekkel a védőnő. sőt, még most is, 8 hós múlt a fiam. egyen állandóan?? szegénynek nincs ideje, annyi tennivalója van a játékok között:-))

Az én fiam 7-kor bereggelizik, ugyan nem fog 10-kor még tízórait is enni. egyszerűen nem nyitja ki a száját, pfffff van, és repül az a fél falat, amit beletuszkoltam, 1000 felé:-) hát van ennek értelme? mosok mint az idióták, a gyerek mégsem éhes:-) már nem is kínálom. délben megint bekajál, egész szép kis adagot. utána legközelebb fél-5, 5kor tudok kaját adni neki. még vacsorát sem mindig eszik, inkább felkel 11-éjfél körül, és akkor eszik megint egy jó nagy adagot.

Én nem erőltetem, mert semmi értelmét nem látom. én is utálom, ha etetni akarnak, mikor nem vagyok éhes:-)

2009. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen jól csinálod! :-)
2009. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy!
2009. máj. 14. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd ha a tündérkéd igényli az 5 étkezést, akkor adj neki... Ő tudja, mennyire van igénye, ha beszélni nem is tud még:)
2009. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!