Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordul olyan, hogy elmarad...

Előfordul olyan, hogy elmarad az esti fürdés?

Figyelt kérdés

Elég jó napunk volt a 5 hós babámmal, 3 órát is aludt a levegőn. Estére nem bírtam vele, örültem, hogy sikerült elaludnia 8 tájékán. Most átöltöztettem, megetettem és vissza aludt. De nem fürösztöttem, nem akartam "felébreszteni" vele.

Nálatok volt már így?


2009. máj. 13. 22:01
 1/6 Nikcsi ***** válasza:
95%

Hajaj, elofordult mar persze. Foleg hogyha uton voltunk valamerre es kesobb ertunk haza, akkor az autobol egyenesen az agyban landolunk :) Nekem sincs szivem felebreszteni,mert abbol csak a nyuglodes van. Masnap reggel attorolgetem, tiszta ruha.

Ha egyszer ketszer elofordul az meg nem a vilagvege. :)

2009. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hós a lányom, néhányszor nálunk is előfordult már, hogy elmaradt a fürdés, pl nagyon nyüszi volt a foga miatt és egész nap szenvedett, akkor este nem keltettem fel a fürdés miatt, aludt végre békésen másnap reggelig. ha megbolygattam volna, tuti hogy behergeli magát és egész éjjel nem pihen (és mi se de ez a mellékesebb ugyebár).


szóval szerintem sem akkora tragédia, hogyha néha kimarad a fürdés. nyilván neki is kényelmesebb érzés tisztának lenni, de vannak helyzetek, mikor ez kevésbé mérvadó, mint pl a pihenése. úgyse csinál ebből rendszert az ember, néha így alakul és kész.

2009. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen nem gond!
2009. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy előfordul. Semmi baja nem lesz. Nálunk egyszer 5 hónaposan kimaradt a délutáni hosszú alvás egy mászkálós napon, csak 20 perc volt, és estére nagyon kiborult szegénykém. Amíg a vizét kiöntöttem fürdés után, elaludt a pelenkázó asztalon. Édes volt, le is fényképeztem. :) Be is tettem gyorsan az ágyába, és mégcsak fel se ébredt. 2x kelt fel enni, és végig aludta az éjszakát.
2009. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez mindenhol előfordul!!!Nem vagy kivétel.Az én babám egy éves(MA)és mivel már mászik,a kezét és a lábát áttörlöm nedves törlőkendővel(akkor,ha kimarad a fürdés).Igaz,ez talán 3-4 alkalommal fordult elő,de ez van.
2009. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kétnaponta fürdetjük a babánkat, így nem szárad ki a bőre.
2009. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!