Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon harapdálja a cicim.1...

Nagyon harapdálja a cicim.1 hete kibújt mindkét alsó fogacskája és most ez lett a szórakozása, lassan nem merek szoptatni. Mi lesz ha a felső kettő is kibújik? Kalauz? Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt, mikor az első 2 kibújt alul.

Én azt csináltam, hogy ha harapta mondtam, hogy "jaj, de fáj" (tényleg fájt) "ezt nem szabad, mert anyának fáj" és ki is vettem a szájából a cicimet. Ha még 1-2-szer eljátszotta, nem volt tovább szopi. Amúgy ezt már csak az evés végén csinálta, amikor szerintem már nem volt éhes.

Kb. 1 hét alatt megtanulta, hogy ez nem játék és meg is szokta, hogy van valami a szájában, ami eddig nem volt, de nem az anya cicijén kell tesztelni.


Ugyanezt eljátszottuk, mikor kijött a két felső is. Szintén 1 hét alatt leszokott a harapdálásról.


Most 1 éves, 8 foggal, de már egyáltalán nem harapja cicimet.

2009. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló volt az én módszerem is. 5 hónaposan jött az első foga, aztán sorban a többi. Ha megharapott, azonnal befejeztük a szopizást. Most lassan 13 hónapos, 11 foggal még szopik.
2009. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!