Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a foga? 11 hetes a kisfiam...

Jön a foga? 11 hetes a kisfiam. Nagyon nyálzik, tömi az öklét a szájába eléggé durván, ha felveszem, akkor a vállamat harapdálja, vagyis próbálja.

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.az én kislányom is 11 hetes és ugyanezt csinálja.sztem tuti h nem a foguk jön azert az még korai lenne.nekem azt mondták h most fedezi fel a kezét azert eszi az öklét.lehet persze h már picit mocorognak neki a foggyökerei de még kibújni biztos nem fog.nekem van h azt is csinálja h a nyelvét dugdosa ki és az ínyét piszkálja a nyelvével.sok boldogságot nektek
2010. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, de az nem jelenti azt, hogy ki is bújik a fog!

Nekünk is 12 héten kezdődött és csak 6 hósan lett fogacska!

Használtuk a Chamomilla vulgaris Ch15-öt 3X5 golyót, amikor nagyon nyűgi volt a baba!

2010. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a foga jön. Nekem is azt csinálta. Azóta sincs foga. Most 5 hós.
2010. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak felfedezte az öklét. És így folyik a nyála is. :)
2010. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Még szerintem is korai lenne.

Örülök is,hogy felfedezte a kezeit.

Nektek is jó babázást! :)

2010. máj. 12. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!