Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyud+Anyósod mennyit vitte...

Anyud+Anyósod mennyit vitte már el eddig sétálni a babádat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyum sajna semennyit a kisfiam születése előtt meghalt (csak 53 éves volt..((( ) pedig ő szivesen sétáltatná az tuti..

Anyósom meg hiába nevelt fel 4 gyereket, egyáltalán nem érdekli egy unokája se csak a messzi távolból...

Mondjuk el is mondta hogy neki már megterhelő gyerekkel foglalkozni ő már ezen egyszer túlesett ezen köszöni nem kér belőle...

Isteni állapotok, nem igaz? ://

2009. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak első válaszoló:( Anyu vitte már párszor, anyósom egyéb okokból egyszer sem. (A kocsmában kötne ki a gyerekemmel többek közt)


4 hós anyuka

2009. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mindkét mama külföldön él-anyósom Bécs,anyum Dunaszerdahely mellett.így nem nagyon van módjuk babázni.de ha itt vannak-vagy mi ott,mindig cipelik,nyüstölik őt.a babám meg imádja ha körülötte forog az élet :-)
2009. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyum,és anyósom egyaránt 200-200 kilométerre laknak,amikor itt van valamelyikük 1-1 hétre,mindig csak ők akarnak menni a babával mindenhová..néha már ez a dolog is zavar,mert addig én itthon mosogathatok,takaríthatok,vasalhatok..stb:)
2009. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: ((( ))) Sajnálom!

Másodiknak: Kicsit mosolyogtam, remélem nem baj??


Anyumék kb. 50 km laknak. Amikor pl. 1 hónapja itt volt nálunk egy pár napot, minden du. mentünk sétálni.

Anyósomékkal együtt lakunk, eddig 1x jött velünk, a múlt héten, a fiam már 5 hós lesz!

2009. máj. 13. 11:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
anyum 1szer vitte ki,anyosom egyszer se,de csak azert szerintem mert nincs sok idejuk.6 honapos
2009. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
anyu 2 szer ,velük lakunk.anyósom egyszer sem mert szerinte mindig nekünk kell menni hozzájuk,ha nem megyünk akkor nem látja apicit:(szomszéd faluban lakik és ha jött eddig (talán 3 szor 8 év alatt)akkor is párom hozta vitte kocsival.3 és fé hós pasi anyukája
2009. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a záróvizsgámra kellett készülnöm, minden nap! Akkor 5 hónapos volt a babánk. Azóta az én szüleimmel hetente egyszer van a fiam, Anyósommal ritkábban találkozik, mert nem egy településen élünk.
2009. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
persze, vittek, en meg addig csak neztem ki a fejemböl es milyen jo volt :)vagy vasaltam kicsit vagy ettem sietseg nelkül... mondjuk nalunk különleges a helyzet, messze vannak tölünk, ha itt vannak minden percet ki akarnak hasznalni...
2009. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyum néha elviszi,de ő sajna daganatos,nem tudom mi lesz igy velünk,mert viszont rengeteget vigyázott rájuk.Anyosomék erre felé sem jönnek.6 éves és egy 14 hónapos baba anyukája.
2009. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!