Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire nagy baj lenen, hogy...

Ennyire nagy baj lenen, hogy 6,5hónaposan már csak 1 ujjnyi a kutacsa?

Figyelt kérdés
elég sokat vagyunk a levegőn,napon...és napi 1csepp vigantolt is kap.tegnap azt mondta a védőnő,hogy minden másnap adjak csak neki vitamint,mert igazándiből csak 1,5éves korára kellene benőnie a kutacsának.Lesz ennek valami káros következménye,ha ideje korán benő a feje lágya?
2009. máj. 13. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják, hogy 1 éves kor alatt nem szabad benőnie! de ne aggódj, a cseppet ha nem adod neki sűrűn, nem lesz semmi gond. az nagyon sokat befolyásol rajta. mi pl fordítva vagyunk. lassan nő be, így mi 2 cseppet adunk fél éves kora óta!

csak megsúgom: az sem baj, ha néha kimarad és csak háromnaponta adod neki, jól le lehet lassítani a benövést.

Én meg is mondtam a dokinak, hogy csomószor elfelejtem neki beadni. mondta, hogy igen, valószínű ezért van ez. aztán tanácsolta, hogy hagyjak neki 2-3 naponta nagyobb adagot, mert tulajdonképpen heti szinten legyen meg az adag, az a fontos. így én 2 naponta adok most 4 cseppet, és így nincs gond vele, hogy néha elfelejtem!

2009. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


az én kisfiamnak már hat hónaposan nem volt kutacsa.

Azt mondták a dokik, hogy ha fejlődik rendesen akkor nincs gond. Én is agyon aggódtam miatta magam, most már nem annyira

2009. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Az Én kislányomnak 3 hónaposan már csak egy ujjnyi vlt, és nem mondták, hogy baj lenne.
2009. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Hat hós és nek is egy ujjnyi, nem több.
2009. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hű ezt én nem is hallottam a kisfiam 3,5 hónapos 1/2x1/2 ujjnyi a kutacsa, de a doktornéni nem mondta, hogy ez probléma.
2009. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!