Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5hónaposan a foga jönne,...

2,5hónaposan a foga jönne, vagy ez normális "babareakció"?

Figyelt kérdés

Állandóan a szájában van a keze,mit keze szinte az egész ökle(már az Uh-on is ezt csinálta)és hangosan cuppog neki.Pedig nem éhes,mert mikor jóllakott is csinálja.

van cumija,de nem mindig akarja elfogadni(MAM) inkább a kezét akarja betömni a szájába.És én azt nem szeretném,ha az ujját szopná,akkor inkább a cumi.Váltsak cumit?vagy tényleg fogzana?

2án lesz 3hónapos


2010. aug. 9. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 hónapos kora óta csinálja ezt, most 5 hónapos de nem jön a foga még. Most orális bekebelező szakaszban vannak, ez teljesen normális jelenség.
2010. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hetes kora óta csinálja. A foga még nem jön. Megfigyeltem, hogy csinálja, ha éhes, vagy ha unatkozik, vagy ha a pocija fáj, és nyugtatni akarja magát "cicivel". Ugyanaz a mozdulat több mindennek lehet jele, elég nehéz kitalálni, mit takar, de próbálkozom... :)
2010. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nem csak én vagyok "inkább cumizzon" tipus. Mi is 2.5 hónaposak vagyunk és mi is imádjuk az öklünket mindig.

Sokszor nem tudom hogy bírja betömni a szájába:-))).

Másik: nekünk is Mam-os cumink volt, amit utált...kiköpte. Erre vettem egy Nuby-s cumit, és azt imádja, kis dudorok vannak rajta, meg a cumi kialakítása is más. Sparba lehet nálunk kapni. Most nálunk elfogyott ezért irány a Brendon, mert elhagytunk 1-et. Probáld ki, ha gondolod.

2010. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nálunk főként akkor van,mikor álmos,vagyis valamire fölébred,és akkor ugye a cumit nem tudja visszatenni,és marad az ujj/ak cuppogása
2010. aug. 9. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!