Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám a babámat...

Hogyan tudnám a babámat 5-szöri étkezésre rászoktatni?

Figyelt kérdés
4200 grammal születtet és most 2,5 hónapos és 7 kg.
2009. máj. 13. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

azt nem írtad, most hányszor eszik és mit?

mármint anyatejes vagy tápis?

2009. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém egyik napról a másikra csinálta meg, a héten már 5x eszik, múlt héten volt a fejlődési ugrása, volt olyan nap, hogy 9x szoptattam, ki is voltam borulva rendesen rajta:D

Most 7 hetes, és ma reggel az első evésnél meglepett, 200 grammot nyelt be, ami egyéni rekord. :D (Mérleggel mérem.) Ő már átalussza az éjszakát is. Ja, 3200zal született, és most 4700.

Szerintem ha neked ez még nem történt meg, akkor a következő, 3 hónapos fejlődési ugrásnál fog magától rendeződni. A lényeg, hogy tényleg akkor egyen, amikor éhes. (Nálunk 8:30-12-3-7-10-re állt be végül.) Eredetileg az este 10es helyett hajnal 4kor ébredne, de inkább megetetem álmában, mielőtt elmegyek aludni, így kihagyja a hajnal 4-est, mert elég kalóriához jut.

Sok szerencsét, kitartást!

2009. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tápis és 7szer eszik. 3 óránként csak éjszaka hagy ki egy evést. A védőnő és az anyósom zaklat az evéssel hogy sokat eszik a babám.100-130 ml-ket eszik mikor mennyit.
2009. máj. 13. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!